Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormányszóvívő ezen kijelent...

A kormányszóvívő ezen kijelentése alapján decemberben is folytatódni fog a távoktatás? Vajon a korlátozások is maradni fognak?

Figyelt kérdés
"hogy a kormány által a digitális munkarendben résztvevő diákoknak és tanároknak egy hónapra biztosított ingyen internet decemberi hónapra lesz érvényes"

2020. nov. 21. 22:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
Bezárnak talán még az általános iskolák is. Úgysincsen sok értelme. Gyenge az oktatás színvonala. Tanárok, főleg tanítók felkészületlenek, motiválatlanok. Nem értem miért nem zárták be eddig
2020. nov. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Remélem a többi korlátozás megszűnik
2020. nov. 21. 23:06
 3/16 anonim ***** válasza:
24%
#1 Te sem jártál mostanában iskolában, az látszik.
2020. nov. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Nem hiszem hogy 1 hétre kinyitnánk, főleg, hogy a járvány nem lassul hanem csak stagnál és a kormány célja a drasztikus lassítás, de az általános iskolák nem fognak bezárni.
2020. nov. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%

Még akkor se fognak kinyitni a középsulik ha elkezd javulni a helyzet. El kell érni egy bizonyos tartományt amiről már azt mondható, hogy elfogadható és utána fogják vissza nyitni.


De minek is kapkodnának? Még a végén aztán megint megugrik a fertőzöttek száma. Örüljünk ha februárban feloldják a jelenlegi intézkedéseket.

2020. nov. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%
5-ös. És szerinted a távoktatás is maradni fog februárig? Mikor a diákok szanaszét puskázzák magukat? (TISZTELET A KIVÉTELNEK)
2020. nov. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

#6 Szerinted a kormányt ez érdekli valamennyire?


Ők már nem járnak iskolába, bejött nekik az élet, mit érdekli őket mi van mással.


Nem azért írtam mert örülök neki, engem is érint végzősként dehát ez van. Én sem puskázom magam szét, napi 6-8 órákat tanulok emelt bioszra, meg a törire. Ezen kívül más is van még.

Szerintem akinek komolyabb tervei vannak az tanul ilyenkor is és nem puskázik akinek meg nincs, az hagyományos oktatás mellett is puskázik.

2020. nov. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
7-es. Azért írtam oda nagy betűkkel, hogy tisztelet a kivételnek. Mert tudom, hogy vannak, akik most is tisztességesen tanulnak.
2020. nov. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Így van, aki akar tanulni az tanul, aki nem az nem és ez digitális meg rendes oktatás alatt is így van.
2020. nov. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
#9 Részben. Mert az iskolában ott vagyok én, mint tanár és az a dolgom, hogy legalább az órán foglalkozzon a tananyaggal. Otthon pedig nincs vele senki. Aki magától is hajlandó tanulni annak tényleg mindegy. Azoknak nem mindegy akiknek segítségre vagy "kényszerre" van szüksége a tanuláshoz és ezt otthon nem kapja meg. Ráadásul minél kisebb a gyerek annál valószínűbb, hogy a szülő teljesítménye jelenik meg a beadott munkáiban és nem az övé, ahogyan az idősebbek meg nagyon profin tudják ugyanazt a képet beadni ugyanarról a házi feladatról 8 név alatt, vagy szimplán lemásolni valakiért, aki már feltöltötte korábban.
2020. nov. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!