Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell BÁRMI ÁRON ragaszko...

Miért kell BÁRMI ÁRON ragaszkodni a jelenléti oktatáshoz? Miért nem vezetnek be távoktatást, mikor már százasával halnak az emberek?

Figyelt kérdés

2020. nov. 6. 19:33
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
39%
😭😭😭
2020. nov. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
64%
Megnyugodhatsz, hétvége van.
2020. nov. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
38%

"Orbán Viktor arról is beszélt, hogy már csak 700 magyar település akad, ahol nincs jelen a járvány, 23 iskolában távoktatás, 78-ban pedig vegyes oktatás zajlik. Ígérete szerint

megpróbálják nem bezárni az iskolákat, ameddig csak lehet,

a középiskolások viszont akkor sem maradnának otthon, ha átállnának digitális oktatásra, így pedig az a kérdés, nagyobb kockázat-e: ha felügyelet alatt bejárnak az iskolába vagy ha nem mennek be, de nem is maradnak otthon. Hét hét van a szünetig, azt kell kibírni"


Tehát:

-a középiskolások nem maradnának otthon

-7 hét múlva jön a téli szünet, utána pedig már lesz orosz vakcina (elvileg)

2020. nov. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
53%
+az iskolák nem gócpontok
2020. nov. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
94%

"utána pedig már lesz orosz vakcina"

Jupppííííííí!! 😂

2020. nov. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
78%
Mert ha távoktatás lenne, a diákok nagy része nem tanulna magától semmit (mondom ezt diákként, az osztálytársaim 80%-ából kiindulva)
2020. nov. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
57%
#6: Tudod az van, hogy most nem az a legfontosabb.
2020. nov. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
58%
Mert az online oktatás mérföldekkel kevésbé hatékonyabb, plusz nem minden szülő teheti meg, hogy hoppá otthon marad és nem dolgozik semmit.
2020. nov. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
37%
Bármi Áron, nem tudom ő tanár e vagy politikus, de, ha egyszer őt szólítod meg, miért mem tőle kérdezed ezt meg? Nem beszélhetünk Áron nevében. Én például nő vagyok, Ároneg férfi, ezért pláne nem beszélhetek a nevében, mert én nem vagyok férfi, ezért nem lehetek ő vagyis lehetnék, de nem szeretnék. Nem vagyok homofób, csak szeretek nő lenni, de persze nem ciki férfinak sem lenni és. Nem ciki az sem, ha valaki más nemű lesz. Én elfogadok mindent, de nem félelemből, hanem, mert így neveltek. Ez nem félelem a szülőktől, hanem tisztelet a szülők iránt. Jó, nem voltam minta gyerek és vannak titkaim, amit nem tudnak a szüleim. Jó, tudom, hogy ez tiszteletlenség így... Na jó, tudod mit, elmondom a szüleimnek, hogy mit tettem 15 éve... Zönkre teszem a hétvégéjüket miattad. Remélem örülsz!
2020. nov. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim válasza:
90%
Azert mert urunk vezerunk orban viktor igy dontott.
2020. nov. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!