Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar ellenzékiség miért...

A magyar ellenzékiség miért Gyurcsány Ferenc beteges, már-már fanatikus és elvakult imádatában merül ki?

Figyelt kérdés

Szinte megszállottan várják őt, mint következő miniszterelnököt.

Saját kultuszt is felépítenek hozzá?



2020. nov. 22. 15:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%

1, Nincs másik olyan szintű jelöltjük mint ő. Jakab Péter? Tóth Bertalan? Fekete Győr Andriska? Ilyen jelöltek mellett ő a sztár és amúgy is hozzájuk képest egy csúcsragadozó a politikában.


2, Ők ígérték a legtöbbet. EU-s bérek és EU-s nyugdíj.

2020. nov. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%

Mert a FIDESZ-esek miért olyan Orbán-fanatikusok?


Annyira irritáló az olyan személy,aki csak fekete- fehéren lát!

Nem minden ellenzéki szereti Gyurcsányt!!!

2020. nov. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Csupán azért mert te eddig látsz!
2020. nov. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Amugy nem értem.

Miért jöttök állandóan Gyurcsánnyal?

Öreg nem sok mindent csinál már, DKban se aktív szereplő,nem mellesleg vissza fog vonulni

2020. nov. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Azt én is észrevettem, hogy elég nagy áhítattal áradoznak róla. Ezen már csak azért is meg vagyok ütközve, mert olyan mintha valami szent borjút bálványoznának. Néha olyan érzése van egy kívülállónak, mintha valami zárt szekta lennének.
2020. nov. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
41%

Tipikus fidesz troll kérdés.

A saját életszemléletét vetíti ki mindenre,és mindenkire.

CSAK egy "valaki" irányíthat...

CSAK egy eszme létezik...

2020. nov. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy közöd nincs a témához. Fletót sok ellenzéki is bohócnak tartja, és egyértelmű, hogy soha nem lesz már miniszterelnök.


6-osnak jól mondja, hogy a fideszesek a saját elvakult Orbán-imádatukat vetítik ki, és el sem tudják képzelni, hogy a másik oldalon nem így mennek a dolgok.

2020. nov. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Alex Fly ***** válasza:
100%
És a magyar fideszes miért nem képes felfogni, hogy az ellenzékieknek nincs szükségük führerre, hanem képesek önállóan is gondolkodni? Gyurcsány csak egy a pártelnökök közül; van, aki egyetért vele és van, aki nem. Persze egy fideszesnek ez nyilván a science-fiction kategória...
2020. nov. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Amúgy ez is annyira ellenzéki: minden meg van magyarázva azzal, hogy "FIDESZ".

Amit láttam a DK-s lakossági fórumokon, az nekem elég meggyőző volt. A saját szemem nem tud átverni. Csoda volt, hogy a résztvevők nem kerültek önkívületbe. Méghogy nem vezér...ez még rosszabb mint Sztálin.

2020. nov. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

És látnál esetleg, a tűző napon rosszullétig ücsörgő,áhítattal izzadó "hívőket"?

Keresgélj "Tusványoson" készült videókat! :)

2020. nov. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!