Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van Magyarországon cigánybűnözés?

Van Magyarországon cigánybűnözés?

Figyelt kérdés
Válaszodat politikai beállítottságtól függetlenül add meg!

2020. nov. 24. 11:09
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

40es


Ha mar szocilologiat emlegetsz, osszehasonlithatod hogy a szegeny sorban elo magyarok hany %a lesz bunozo es mennyi ez az arany a ciganyoknal.


Aztan hany szegeny sorban nevelkedett magyar diak van aki nem jar be az iskolaba, vagy ott terrorizalja a tobbieket es folyamatosan evet ismetel amig vegleg kiibukik es hany cigany van. Majd ha ezek a szamok koszono viszonyban lesznek beszelhetunk, addig nem kellene hazudozni meg szepitgetni.

2020. nov. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 Alex Fly ***** válasza:
@42: az azonos szociális helyzetben levők között nincs szignifikáns különbség.
2020. nov. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Hat persze hogy nincs.. 😂 😂
2020. nov. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 kretens ***** válasza:
A legnagyobb hiba az volt a rendszerváltáskor hogy eltörölték a halálbüntetést.Magyarországon a gyilkosokat felakasztották az előző rendszerben.Mondhat bárki bármit de a halálbüntetésnek van visszatartó ereje.Nekem eddig nem volt kellemetlen élményem egy nációval sem bár az is igaz hogy ahol lakom elég kisértetjárta hely és ezt szó szerint értse mindenki.Én szándékosan ilyen helyen élek ahol már többen is tapasztaltak furcsa paranormális jelenségeket.Ugye milyen érdekes az emberi phszié mert bár sokan nem hisznek ilyrsmiben de előjön egyből a másik gondolat hogy mi van ha mégis.Na én erre jöttem rá hogy ilyen helyre kell épitenem a házam MERT EZ A LEGBIZTONSÁGOSABB HELY.A cigányok is félnek a kisértetektől én viszont nem.
2021. jan. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Igen van.
2021. máj. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!