Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen gondolatok fogalmazódna...

Milyen gondolatok fogalmazódnak meg benned egy személyről, ha kiderül hogy fideszes?

Figyelt kérdés
2020. nov. 24. 18:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Nem szoktam foglalkozni az emberek izlesevel, nemi identitasaval es politikai beallitottsagaval. Nem erdekel masnak az anyagi korulmenyei, nem pletykalodom a munkahelyi szexrol.


Tudom, egy unalmas frater vagyok :)

2020. nov. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Semmilyen. Nem pártszimpátia alapján ítélek meg egy embert.
2020. nov. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Semmi. Ahogyan az sem érdekel, hogy szereti-e a pizzát, vagy nem.
2020. nov. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem a kérdező arra kíváncsi, hogy kiben milyen gondolatok fogalmazódnak meg, ha valakiről kiderül hogy fideszes. Akiben semmi reakciót nem vált ki, az minek válaszol?


Szerintem dögöljenek meg :)

2020. nov. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%

1. vagy buta és azt hiszi a Föld lapos...

2. vagy érdekből Fideszes mert neki is jut a koncból

2020. nov. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Az attól függ, hogy gondolkodó fideszes, vagy vérfideszes. (A vérfideszest arról lehet megismerni, hogy mindegy mekkora állatságot mond Orbán, neki az szentírás.)


A gondolkodó fideszessel nincs bajom, sőt még politikáról is beszélgetnék vele. A vérfideszeseket kerülöm, vagy ha muszáj velük beszélni, akkor nagy ívben kerülöm a politikát.

2020. nov. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
Semmi. Vélhetően neki jobb lett az élete a kormányzás alatt (azért ez nem ritka, az adódedvezménynek hála nagyjából az összes ismerősömnél ez állt fenn), ennyi az egész.
2020. nov. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%

Semmi sem jut az eszembe.

Nem a politikai beállítottságuk alapján csoportosítom az ismerőseimet.

2020. nov. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

#5

Előre leszögezem én magam nem vagyok Fideszes, de mondd már meg, melyik pártot lehet ennyi erővel támogatni, mindegyikre rá lehet húzni valamit:

-Fidesz: inkább nem részletezem...

-Jobbik: elárulták minden elvüket és csak populista népbutításból élnek

-MSZP: hagyjuk...

-DK: szintén inkább hagyjuk

-Momentum: ők is elárulták minden kezdeti elvüket, összevissza hazudoznak, sokszor magyarellenesek

-LMP: semmi nem maradt a régiből, csicskapárt lett

-Párbeszéd: undorító egy társaság, értelmes gondolatuk nincs a fikázáson kívül, az MSZP-vel gond nélkül összeálltak


Mondja már meg valaki, akkor melyik párt támogatói a normálisak? Nem lehet, hogy nem ez alapján kéne az embereket megítélni?

2020. nov. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%
Hogy 2006. ősze óta minden választáson az általa preferált erő győz, tehát elégedett lehet, ellentétben a sorozatos kudarcoktól lassan bediliző ellenzékiekkel. :)
2020. nov. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!