Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok a COVID immunitás...

Támogatnátok a COVID immunitás igazolvány bevezetését?

Figyelt kérdés

Azok számára, akik teszttel kimutatottan rendelkeznek antitestekkel feloldásra kerülhetnének a korlátozások.


Kérlek azt a vitát ne nyissuk ki, hogy nem leszel védett a fertőzés után, mert már tudományos konszenzus szerint az leszel.


[link]


2020. nov. 24. 19:29
A kérdező szavazást indított:
Támogatom
Nem támogatom
36 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem támogatom mert ezzel is csak egy eszköz lenne a diktatúra kezében. Szabad országban ilyet szerintem nem lehetne.
2020. nov. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Ez egy f@szság.
2020. nov. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Hasonló volt Szlovákiában is, csak negatív teszttel. Aki elment a tesztelésre és negatív lett, az kapott egy igazolványt róla mehetett bárhova, aki pedig pozitív vagy nem ment el, annak házi karantén.
2020. nov. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%

#1 Mi ez a baromság megint?

NEKED most is van oltásokról szóló "igazolásod" az oltási könyved még gyerekkorodból és később is igazolásokat kapsz bizonyos védőoltásokról. Mert van amikor csakis ezek meglétének bizonyításával léphetsz tovább pl. ha olyan helyre akarsz utazni vagy ott akarsz dolgozni ahol előírás.

Éppen így van egy csomó más igazolványod, még a kocsidnak is vannak papírjai, a kutyádnak meg chipes azonosítója.

Tényleg ennyire agyadra ment már ez a diktatúrázás?

2020. nov. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%

Te most tényleg képes voltál belinkelni az indexet?!


Magyarázd a h'lyeségüket azoknak akik az első fertőzést szinte gond nélkül átvészelték, a másodikba pedig beledöglöttek.


Az index-szel együtt kellene téged feljelenteni!

2020. nov. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Oho mikor olvastam hogy Kínában egészségügyi QR kód van akkor döbbentem le igazán. Én azt hiszem itt isoyat akarnak. Az meg igenis követhető. KB egy áruvá egy tárggyá degradálnak vele. És ne legyenek kétségei itt is hasonlót akarnak majd.
2020. nov. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én csak akkor, hogyha nélküle továbbra is parkolhatok ingyen...mert hát az ingyen parkolás ugye segít a visszaszorításban, én meg nem tudom igazolni, hogy immunis vagyok, tehát nincs szükségem a védelemre.
2020. nov. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyes emberek lol

Ez miert is diktatúra? Miért is "degradalnanak le targyá"? Nevetséges... A HPV meg az HIV is ezért terjed. Mert sz*rnak bele az emberek.. En halálbüntetést adnek az ilyen ostoba, felelotleneknek

2020. nov. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%

Felőlem kitűzőt, vagy karszalagot is adhatnak, mint a szavazásoknál (Ezek legalább könnyen észrevehetők, de vissza tudnak vele élni.), viszont azután is be kéne tartani az óvintézkedéseket, amíg a lakosság nagy része védetté nem válik.

Azt tudom, hogy egyesek sajnos elutasítják majd az oltást, mert az első kommenthez hasonlóan gondolkoznak, és mindent összeesküvésnek hisznek.

2020. dec. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ellenzékiként mondom, hogy támogatnám, ha az állam garanciát vállal arra, hogy az oltás hatásos és biztonságos. Persze azt, hogy az igazolvány (oltási könyv) mire jogosítson, az egy más kérdés.

Egyébként nincs új a nap alatt egészségügyi kiskönyv most is létezik: [link]

2020. dec. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!