Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Majka repper egy természeti...

Majka repper egy természeti csoda? Vagy miközben halálán van (közben követőket gyűjt a kórház VIP osztályában, hogy teszi magát videóban) milyen karanténszabály szerint mászkálhat pozitívan a kórház és a családja között?

Figyelt kérdés
Az átlag embert akkor büntetik, ha az utcára kimegy.
2020. nov. 24. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Hát nemtom, engem sose büntetnek.
2020. nov. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Engem csak az érdekelne, hogy ha a Covid-19 annyira vészes vírus, akkor hogyan lehet az, hogy a 41 éves Majka simán átmenet rajta.
2020. nov. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

"Engem csak az érdekelne, hogy ha a Covid-19 annyira vészes vírus, akkor hogyan lehet az, hogy a 41 éves Majka simán átmenet rajta."


Engem meg az h ennyi ésszel h élsz még.

2020. nov. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én nem tagadom a vírust. Csal szánalmas, hogy aki sztár meg celeb annak mindent lehet. Voltam karanténban. Én nem mászkálhattam ide oda.
2020. nov. 24. 21:07
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Én sem tagadom a vírust. Azt viszont szkeptikusan fogadom, hogy olyan nagyon veszélyes lenne.


A számomra bizonyíthatóan Covid-os fiatalabbak (pl. Anyámék ismerőse és férje külföldön, vagy most Majka) nem volt a halálán, hanem bár kellemetlen volt nekik, de túlélték.


Én úgy gondolom, hogy ez a vírus csak az időseket, meg a gyenge, betétes szervezetű fiatalokat viszi el.

2020. nov. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
*beteges szervezetű
2020. nov. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A stúdió és az otthona között :D Ő volt a fiataloknak felépített Müller Cecília, az ő példáján kellett volna mindenkinek rettegnie a vírustól, csak annyira szánalmasan levágósan csinálta a hisztit, hogy kontraproduktív lett.
2020. nov. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez az ózdi zsíroskenyér pusztító a média szolgálatába állt.Valószínűleg a pár helyzetjelentéséért elég vaskos számjegyek jelentek meg a számláján.

Meg hogy elmondta mindig mennyire komolyan kell ezt venni, viselj maszkot,meg a többi demagóg szöveg.

Egy tapsot megérdemelne ő is országos szinten este az ablakból.

2020. nov. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%

Ostoba 5os.


Ha lenne eleg eszed megertened hogy a virus kapcsan nem arrol van szo hogy aki elkapja belehal.. Egy 40eves ember nem rizikofaktor, Majkanak nincsen semmilyen ismert alapbetegsege, tehat neki a kellemetlen tuneteken kivul nem art (orvosi felugyelet mellett)


A virus azokra veszelyes akiknek az immunrendszere nem mukodik megfeleloen. Vagy mert valamilyen alapbetegsege legyengiti a vedekezest vagy mert tulzott immunvalasz tortenik. Az eletkor elorehaladtaval, fokent idoskorban mar a szervezetben semmi sem mukodik ugy mint 25evesen. Ezert a korral egyutt szignifikánsan emelkedik a halalozas. Vagyis a virus a tovabbra sem a 40evesekre veszélyes igazan hanem 70+ra de ettol meg elvetve fiatalabbak, egeszsegesek is belehalhatanak.

2020. nov. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#9


Arról beszéltem, hogy a vírus az idősekre, meg azokra a fiatalokra veszélyes, akikkel valami nincs rendben. Ennyi.


Azt nem hiszem el, hogy én egészséges fiatalemberként belehalnék, ezért nem is érdekel, azon kívül, hogy betartom a kormány rendelkezéseit.


De szerintem az egészet a média fújta fel, mi tagdas, pénz van ebben is: plüss koronavírus, divatos maszkok... A Covid-19 azojat viszi el, akiket egy sima influenza is elvinne.

2020. nov. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!