Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetséges, hogy szándékosan...

Lehetséges, hogy szándékosan meg akartak fertőzni koronavírussal a rendelőintézetben? Csak én sejtem azt, hogy emberkísérlet zajlik az országban?

Figyelt kérdés
Ma mentem vérvételre FFP2-es (a legjobb) maszkban a debreceni bethlen utcai rendelőintézetbe és levetették velem, addig be se mehettem és ott adtak nekem egy sebészi maszkot. Fiatal vagyok 27 (viszont krónikus autoimmun beteg). Lehetséges, hogy direkt meg akartak fertőzni, mert látták, hogy fiatal vagyok és így akarják elérni a nyájimmunitást a társadalomban (csak a betegségemmel nem számoltak)? Ha elkapom a vírust a napokban és túlélem (bár semmi esély rá), akkor be fogom perelni a debreceni Kenézy Gyula kórházat! Ha a következő 1-2 hét során a napi jelentésben olvasni fogtok egy 27 éves halottat, az tuti én leszek.

2020. okt. 12. 10:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
74%
🤣🤣🤣🤣🤣
2020. okt. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
62%

Gonnan kéne tudniuk a maszkod minősítését?

Sokan járnak alkalmatlan maszkba, ezért biztonságosabb a rendelők számára cserélni a maszkot.

2020. okt. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
67%
Igen! és az UFOk várják már a májadat! (Azért ragaszkodnak az ott adott maszkokhoz mert sokan egy maszkot viselnek honapokon keresztül. Ha kell, felteszik, ha nem akkor leveszik, zsebreteszik. Sejted, hogy mennyit érhet egy ilyen? Nincs mindenkire ráirva, hogy milyen állapotban van a maszkja. Máskor ha ragaszkodsz a sajátodhoz akkor 1 darabos steril csomagolásut vigyél magaddal, amit a szemük elött bontasz ki és veszel fel!)
2020. okt. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

"Gonnan kéne tudniuk a maszkod minősítését?"


Onnan, hogy ez a szakmájuk és ezért szobroznak ott egész nap az ajtóban.

Az FFP2 csak a legnagyobb idióták szerint alkalmatlan maszk. Nézz utána mi az az FFP2! Ráadásul légszűrős.

2020. okt. 12. 11:16
 5/28 A kérdező kommentje:

"Azért ragaszkodnak az ott adott maszkokhoz mert sokan egy maszkot viselnek honapokon keresztül. "


És honnan a halálból bírják kapacitással annyi "steril" maszkkal? Ott sok-sok ezer beteg megfordul naponta.

2020. okt. 12. 11:18
 6/28 anonim ***** válasza:
77%

Egy, ezeregy maszkgyártó cég van, ha nem több. Minden maszkot ránézésből nem tudják megkülömböztetni.


Kettő, simán bírják kapacitással, a világ már jó pár hónapja ráált a maszkok tömeggyártására.

Erre rákérdezni kb olyan, hogy a tejgyárak hogy bírják a több milliós tejesdoboz gyártást, vagy a boltok hogy bírják a napi sokszázezres árúforgalmat?

Hát simán.

2020. okt. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
92%

Most nem azért, de te se vagy nagyon tisztában a maszkoddal, az FFP3-as minősítés a legjobb maszk. És az FFP2; FFP3 maszkoknál néha van egy kilégzőszelep, ami kifele akadálytalanul engedi a lélegzetedet, tehát a sebészi maszkkal ellentétben pont a másik felé fújod bennük a levegőt, ami amennyiben te vagy fertőző problémás.


És az FFP2 maszkok is csak ideig-óráig megfelelőek, egy idő után elveszti a légszűrő a hatékonyságát. Egészségügyi dolgozó legye na talpán aki bele tud nézni a légszűrő állapotába egy zárt maszknál.

2020. okt. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
91%
"Ráadásul légszűrős" Mi az, hogy légszűrős? Minden maszk légszűrős. Nem lehet, hogy szelepes? Azaz kifelé akadálytalanul megy a levegő, vírus, stb.?
2020. okt. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
#8: Jó, akkor szelepes. Ugyis tudod mire gondoltam, az a sárga kis bizbasz az oldalán.
2020. okt. 12. 11:52
 10/28 anonim ***** válasza:
90%
De mostmár érted miért nem jó, és miért cseréltetik le a maszkot?
2020. okt. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!