Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán tényleg kissebbségi?

Orbán tényleg kissebbségi?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy Orbán kissebbségi. Ez igaz? Azt tudom hogy van 5 gyereke. De azt nem hogy kissebbségi...

2020. nov. 25. 09:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Tényleg, de ezt már rengetegszer megkérdezték itt.
2020. nov. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

De egyébként voltak és vannak a családjában fehérek is.


[link]

2020. nov. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16%
nem
2020. nov. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
11%
Ha fehér az anya és az apa, akkor őtet örökbe fogatták egy muszlimtól vagy mi?
2020. nov. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Nem hallottál még biológiáról, ugye négyeském? :)



Van egy piros és egy fehér virág, a gyermekük nem rózsaszín lesz. És bizonyos jellegek csak a harmadik generáción jönnek ki. Ennél a résznél keresd! :D

2020. nov. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%

Cigány aki zsidó neveket ad a gyerekeinek ezt mindenki tudja róla :)


Igazából csak azt nem értem, hogy akinek ilyen gyökerei vannak arra a demokratikus ellenzék hogy hogy nem szavaz lelkesen? Meg hogy lehet valakit emiatt támadni amikor ti elfogadóak vagytok mindenki iránt aki nem fehér férfi?

2020. nov. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kisebbségi. De az hogy Orsósként született, csak jól elterjesztett kamu.
2020. nov. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

'KISEBBSÉGI', ha már így fogalmazol...


Ettől még lehetne rendes ember is!

2020. nov. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%

Most valszeg lefogtok pontozni, szerintem nem kizárt, hogy full kamu az egész.


Sokszor hallottam róla, sose mondtak egyértelmű bizonyítékot rá, csak annyit, hogy igen az. Sokan jöttek akik ismerik innen onnan, elég ránézni stb. Engem nem győztetek meg teljesen. Belemagyarázzák, hogy a 40 éves majdnem fekete fehér képen cigánynak néz ki. Olyan képen mindenki annak nézne ki.

2020. nov. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Voltak olyan pletykák, hogy apja zsidó, anyja cigány, de Kende Péter szerint (aki több könyvet is írt róla) ezek egyike sem igaz.

Viszont olvastam egyszer egy olyan okfejtést, hogy Felcsúton régen (több száz éve) gyakorlatilag csak cigányok éltek. Ők aztán valahogy asszimilálódtak, felhagytak a hagyományos cigány életmóddal, fehérekkel házasodtak és már nem vallották magukat cigánynak. És ez egy reális magyarázat lehet a fizimiskájára, de hogy ennek ellenére 2-3 generációig visszamenőleg nincs, aki cigánynak vallotta volna magát, ill. úgy élt volna.

Ennek az elméletnek viszont gyenge pontja, hogy ha tömbben éltek ott a cigányok, akkor miért asszimilálódtak volna? Még ahol kisebbségben vannak, még ott is növekszik az arányuk, és abszolút elkülönülnek életvitelükben, valamint munkához és más ember javaihoz való hozzáállásban a fehér bőrűektől.

2020. nov. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!