Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha mikor kb hánykor lesz a...

Ha mikor kb hánykor lesz a nagy bejelentés?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék lemaradni róla. Mint multkor, hogy korán lefeküdtem 19-kor és reggel már arra ébredtem, hogy az utcán mondják hogy itt is kell maszkot hordani. Mikor várható az előre bejelentett mai nagy bejelentés?


Mit kell nézni? Orbán Viktor FB fiókját?


2020. nov. 25. 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
18-20 között
2020. nov. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Arra lehet számítani nagy vonalakban, hogy milyen jellegű változás lesz? Gazdasági; moratórium kiterjesztése a szingliknek, CSOK új program, nyugdíjasoknak 14.havi vagy korlátozások; bezárják a sulikat, plázákat?
2020. nov. 25. 09:34
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Lesz bejelentés?
2020. nov. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Követendő példaként lásd Ausztriát.
2020. nov. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

A plázákat nem fogják bezárni, mert ott tudjuk pénzzel tömni azok zsebét, akik az egész vírushisztit generálják. Ausztriában azért zárták be, hogy más európai országokban emiatt bepánikoljanak az emberek, és minél hamarabb minél többet költsenek. Ezen többet nyernek, mint amennyit Ausztriában veszítenek.

Én nem számítok nagy dolgokra, mert az utóbbi napokban nem hazudtak emelkedést az új esetszámokban.

2020. nov. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4 akkor bezérják a sulikat? Jövő héttől már otthon fetrengek?
2020. nov. 25. 12:54
 7/8 anonim ***** válasza:
A plázákat be ne zárják, még meg kell venni a karácsonyi ajándékokat!
2020. nov. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A sulik maguktól is bezárnak majd mert sorra betegednek le a tanárok.
2020. nov. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!