Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megbántátok, hogy anno 2010-be...

Megbántátok, hogy anno 2010-ben Orbán Viktorra szavaztatok és, hogy azóta a Fidesz van hatalmon?

Figyelt kérdés

Főként, akik rászavaztak elsősorban azoktól kérdem, de arra is kíváncsi vagyok, hogy mik a legszembeötlőbb változások, így 10 év távlatából.

Annak idején sok ismerősöm örült, amikor az MSZP bukott és a Fidesz nyert, mert már kb. megváltást jelentett nekik, hogy a Gyurcsány-Bajnai kormány megbukott, ám ez a mai napig nem feltétlen jelentett felhőtlen örömöt, mert sokan Orbánból is kiábrándultak.

Egyébként én saját véleményem szerint, hogy őszinte legyek elég éles párhuzamot vélek felfedezni Orbán mostani és a 2010-es énje között.

Mit gondoltok erről az időszakról? Ha nem ők nyernek akkoriban, mi alakult volna másképp?



2020. nov. 27. 09:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
35%
2010-ben 2,7 millió ember szavazott a fideszre, 2018-ban több mint 2,8 millió.
2020. nov. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
51%
És sajnos jó úton járunk, hiszen a közTV-ben számolatlanul ömlenek a milliárdok (nem elég nekik 100 milliárdból gazdálkodni), megvásárolták a TV2-őt, a HírTV-t, Metropol, vidéki napi, hely és hetilapokat, kormánypropagandák és plakátok milliárdokért, Népszabadság megszüntetése, Index felvásárlása (és most "végre" a nekik megfelelő kézbe került, meglátjuk milyen változások lesznek a cikkeikben), választási törvény ki tudja hányadik megvariálása, alkotmánymódosítgatások - szóval elég nehéz ilyen "egyenlő" esélyek mellett megverni ezt a bandát - egy csodára lenne szükség, vagy hogy a sok agy-mosott buckalakó végre felébredjen, és átlásson a rózsaszín köd felett.
2020. nov. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
68%
Most meg kb 2,5m ember szavazna rá...Én megbántam. Azért szavaztam rájuk, hogy tűnjenek el a szocik, mert azt hittem rosszabb nem lehet, tévedtem.
2020. nov. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
77%
ja, négyeske, azért élsz ott, mert itt annyira jó... szavazz ott, oké, a mi életünkbe ne ugass bele.
2020. nov. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
54%
Én magyarellenes pártra sohasem szavazok, így megbánnom sincs mit.
2020. nov. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
56%

"vagy hogy a sok agy-mosott buckalakó végre felébredjen, és átlásson a rózsaszín köd felett."


És ha felébredtek a bucka lakók akkor mi lesz? Akik most ellenzékben vannak ők is letojták az egészségügyet, ők is propaganda célokra használták a Köz TV-t, ők is loptak csaltak hazudtak, a szocik szüntették meg a több fordulós választást hogy a kormányt minél nehezebben lehessen leváltani, szóval mi is az alternatíva? Ahelyett hogy az államtól várod a megváltást inkább képezd magad, tanulj nyelveket, és menj ki külföldre.

2020. nov. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
90%

Igen, hiszen minden politikus valahol korrupt - vagy azzá válik.

De könyörgöm, ennyi év után most már végre hadd lopjon már más is - vagy te nem így gondolod? Mert aki ennyi éve hatalmon van, az csak még gátlástalanabbul teszi mindent, hiszen megszokta, hogy személye érinthetetlen.

Amivel egy frissen megválasztott "pisis" honatya megelégedne havi szinten, az ezeknek 1 napra sem elég, hiszen megszokták, hogy számolatlanul áramlanak a milliók és milliárdok.

2020. nov. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
94%
Igen
2020. nov. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
10%
Nembànok semit 2022be lapptoppot is fogokk kapni a kumprihoz ejjen a fidesz mar vàrom.
2020. nov. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
84%
Én már ezerszer megbántam, sőt szégyenlem..
2020. nov. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!