Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megbántátok, hogy anno 2010-be...

Megbántátok, hogy anno 2010-ben Orbán Viktorra szavaztatok és, hogy azóta a Fidesz van hatalmon?

Figyelt kérdés

Főként, akik rászavaztak elsősorban azoktól kérdem, de arra is kíváncsi vagyok, hogy mik a legszembeötlőbb változások, így 10 év távlatából.

Annak idején sok ismerősöm örült, amikor az MSZP bukott és a Fidesz nyert, mert már kb. megváltást jelentett nekik, hogy a Gyurcsány-Bajnai kormány megbukott, ám ez a mai napig nem feltétlen jelentett felhőtlen örömöt, mert sokan Orbánból is kiábrándultak.

Egyébként én saját véleményem szerint, hogy őszinte legyek elég éles párhuzamot vélek felfedezni Orbán mostani és a 2010-es énje között.

Mit gondoltok erről az időszakról? Ha nem ők nyernek akkoriban, mi alakult volna másképp?



2020. nov. 27. 09:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
36%
nem
2020. nov. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
33%
Nem szavaztam soha a fideszre de rájuk fogok ha ez az agyalágyult ellenzék összefogással indul.
2020. nov. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
80%

Nem hinném, hogy megbánják. Ha Orbán atombombát küldene Magyarországra, a kormánypártiak arra is csak azt mondanák: biztos volt oka.

A másik fele meg a pénzért és a meggazdagodásért Fideszes, azok sem fognak megbánni semmit.

Szép remények, de akit egyszer elkapott a láncfűrész, nem szabadul, meggyőzhetetlenek.

2020. nov. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
25%
Nem. Dániában élek és eddig mindig tudtam szavazni mert papíron otthon lakok :D tb-t is fizetem csak itt élek 7 éve 2014-ben meg 2018-ban is rájuk szavaztam mert velem mindig baxakodtak az otthoniak, tanáraim komcsik voltak, szóval én a rosszindulat elől futottam. Azért szavazok rájuk mert ez egy elégtétel, sokan megérdemlik ezeket.
2020. nov. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
76%

4-es, micsoda gondolkodás! Ilyet még Fideszestől is ritkán hallok. Voltaképp egy rosszindulatú kis k*csög vagy. Remélem utolér a karma, és egyszer a kormányod miatt kerülsz utcára, kell elhagynod kényszerből a családod vagy a kórházban azért dobod fel a talpad, mert nem hajlandóak ellátni.

Pofám leszakad, hogy ilyen emberek voltak a legelsők spermaként.

2020. nov. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
34%
Nem bántam meg, sőt...és ismét rájuk szavazok... ezt mostanában az " ellenzék" szinte naponta megerősíti bennem.
2020. nov. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
67%
Akkoriban nem. Akkoriban még nem volt mit megbánni. Utána meg már nem is szavaztam rájuk.
2020. nov. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
41%
Meg, de ha kapok 2022-be is 10 kiló krumoplit megin' leszavazok
2020. nov. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
76%

én 2014-ben rájuk szavaztam, mert akkor elég erősnek tűnt a jobbik, és úgy voltam vele, hogy mindegy csak ne ők.


Már szégyellem, hogy a szavazatomat adtam ehhez.

2020. nov. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%

4 es fele emberek miatt tartunk itt.


Neki jol megy, a tobbi meg le van sz..va.

2020. nov. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!