Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hangsúlyozzák ki gúnyosa...

Miért hangsúlyozzák ki gúnyosan Mészáros Lőrinc gázszerelői mivoltát? A gázszerelő az egyik legjobban fizető foglalkozás.

Figyelt kérdés

Egy egyéni vállalkozó gázszerelő simán megkeres millió felett havonta..

Jobban keres a legtöbb diplomás alkalmazottnál



2020. nov. 27. 15:29
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem, de dolgoztam segédmunkásként
2020. nov. 27. 16:30
 12/17 anonim ***** válasza:

Ja értjük, ez sok mindent megmagyaráz arról, hogy azt hiszed egymillát' vitt haza a köcsög főnök!


Akkor egy személyes történet, engem egy gáz és vízvezeték szerelő még most is ostromol, mert annyira nincs neki munkája, hogy "nem akarja megcsináltatni amiről még augusztusban beszéltünk"? Nem én hívom a mestert, hanem ő engem, lényegében véve melóét koldul a szerencsétlen, ne akard már beadni nekem, hogy olyan jól mén' neki, mikor kijött ide a kopott kis VW Golfjável tetőcsomagtartón szerszámok, hogy egymillát keres. mikor ott mondta a fülem hallatára, hogy alig van munka, vagy ami van az is csak kicsi, hogy már komolyan gondolkodik, hogy elmegy egy gyárba operátornak, mert abból jobban megélne.

2020. nov. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom ez hol van.. De itt nálunk rendesen be vannak t
2020. nov. 27. 17:51
 14/17 A kérdező kommentje:

táblázva


Rokonom kőművest keres, de tavasznál elöbb nem érnek rà, mert tele vannak munkával. Persze plusz pénzért elvállalja hamarabb. Válogatni tudnak a munkák közt, ahhoz mennek aki a legtöbbet fizet.

Az én apám is szakmunkás és sokkal jobban keres nálam, a fizetésem 3x-osát megkeresi.. Én egyetemre jártam... De megbántam, hogy nem szakmát tanultam

2020. nov. 27. 17:54
 15/17 A kérdező kommentje:

“ mikor kijött ide a kopott kis VW Golfjável ”


Ez a kopott kis VW Golf nem jelent semmit.. Általában van külön munkásautó, meg civil kocsijuk

2020. nov. 27. 17:56
 16/17 anonim ***** válasza:

Én egyetemre jártam... De megbántam, hogy nem szakmát tanultam


TROLLKÉRDÉS, AZ EGÉSZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2020. nov. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Miért? Elvégeztem egy büfészakot, ezt beismerem. Konkrétan semmihez sem értek. Akkor többre mentem volna egy piacképes szakmával. Az a vicces, hogy az emberek zöme még mindig azt hiszi, hogy a diploma automatikusan gazdagságot jelent.
2020. nov. 27. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!