Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor zárják már be végre a...

Mikor zárják már be végre a plázákat és rendelnek el kijárási tilalmat amikor rekordokat döntöget a vírus folyamatosan?

Figyelt kérdés

Plázákban tömegek hömpölyögnek adják át egymásnak a vírust, miért nem zárják már be őket?


Aki nem dolgozik az meg maradjon otthon KIJÁRÁSI TILALOM!!!


Aki nem dolgozik csak bevásárolni alapvető élelmiszert maximum napi 1x mehessen el ennyi, nem a TV-ket kell nézegetni a plázákba meg ruhákat próbálgatni és lefertőzni egymást, mi történik itt mi folyik itt??


2020. nov. 28. 09:59
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
86%
Csak akkor a ruhás, meg a tévés éhen fog halni. Ennyi a pobléma.
2020. nov. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
94%
MiNDMEGHALuNK!!!!!!!!!!!!!
2020. nov. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:

#1


Akinek nincs pár havi tartaléka, hogy legalább ételt vegyen azt nem tudom sajnálni.


Mert a 4k TV meg a PS meg az új iphone meg van , de kajára nincs pénz ugye?

2020. nov. 28. 10:03
 4/53 anonim ***** válasza:
23%

1. Nem ér semmit. Márciusban is mindent bezártak sajnos, de a vírus újra itt van


2. Hatalmas gazdasági válságot, munkanélküliséget hoz maga után. A 80-as évek színvonalára esünk vissza, mondják elemzők


3. Egy influenza erősségű vírus ellen nem indokolt ekkora rettegés


Amit viszont nekünk embereknek tennünk kéne, az az hogy engedjük beoltatni magunkat akármilyen vakcinával, mert ekkor múlik el ez az egész

2020. nov. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 Lazy Lover ***** válasza:
77%
Jah mindent zárjunk be aztán lesz akkora állam csőd hogy füstölni fog....
2020. nov. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
86%
A napi "mindmeghalunk" bértroll kérdést olvasták, köszönjük!
2020. nov. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
100%

Jól van.

Orvoshoz se mennek akkor, ez igy szupi

2020. nov. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
94%
Az emberek nagy része már rohadtul unja az egész hisztit (nem a vírusra mondom a hisztit, mert az tényleg lehet veszélyes is bizonyos csoportokra, hanem a köré épített pánik és hisztéria keltésre), és lehet a kormány sem merné megkockáztatni a teljes bezárást, mert egyre nagyobb az a tömeg akinek elege van már. Az intézkedések gazdasági oldala nagyságrendekkel több embert érint, mint a rettegett vírus okozta halálozás. A nagy többségnek tényleg nincs veszíteni valója már, mert sokkal fontosabb nekik a mindennapi megélhetés, mint a néhány százalékos mortalitású vírus. A szóban is benne van, hogy megÉLhetés, tehát nem kevés embernek az élete is múlhat azon, hogy mehet-e dolgozni. De így a tél felé közeledve utcára kerülni sem nagy buli, vagy simán csak az, hogy mondjuk nem tudnak majd miből bevásárolni. Nem tudja még senki megmondani, hogy mik lesznek az eddigi intézkedések hatásai hosszútávon, és egy totális bezárás az kb egyenlő lenne az államcsőddel. Tudom most mondanák azt sokan, hogy nem baj maradjon mindenki otthon majd kap pénzt, de ez rohadtul nem így működik, hogy csak úgy adunk pénzt a fél országnak. Nem kevesen vagyunk már, akiknek k*rvára elege van már az őrületből, amit az egész köré építenek. Ja és hordom a maszkot ahol kell, és tudom majd a lélegeztetőgépen másképp gondolom. Huszonéves pályakezdőként tényleg a covid a legnagyobb félelmem, nem az, hogy emiatt szinte semmi munkalehetőségem nincs, pár százezer emberrel együtt...
2020. nov. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem értem ezt a bezárás fétist.


Félsz = Otthon maradsz

Nem félsz = Ne legyenek korlátozások


Ha otthon vagy, nem fog hozzád az ablakon beugrani a vájrusz

2020. nov. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:

#9


Ja csak éppen nem tudok otthon maradni mert dolgozok és a családtagjaimat és féltem.


A sok felelőtlen ember szétszórja össze vissza a vírust. Én ezt büntetném jogilag.

2020. nov. 28. 11:01
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!