Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha ti lettetek volna a bíró,...

Ha ti lettetek volna a bíró, milyen büntetést szabtok ki Eva Rezesovára a jelenlegi BTK figyelmen kívül hagyásával? Bűnösnek ítélnétek egyáltalán?

Figyelt kérdés
Feltételezett anarchia, pallosjogod van, de ártatlannak is minősítheted.
2020. nov. 28. 16:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ártatlan embereket ölt, a saját felelőtlen viselkedésével. Nem egy sör után szállt autóba, hanem egy üveg vodka után és 170-el hajtott. Én 5-15 év börtönt adnék neki, a börtönkörülmények súlyosságától függően. Luxus körülmények közt nem mondom, hogy kellemes 15 év "szobafogság" de azért nem is extrém bűnhődés. Hat négyzetméteren összezárva másik három erőszakos bűnözővel, heti egy fürdés, menza koszt, meg hasonló körülmények közt, aki a luxus életből jön, simán emberi ronccsá válhat kevesebb mint 5 év alatt is.

Mellékbüntetésként akkora pénzbüntetést szabtam volna ki, ami a vagyona nagy részét kiteszi, és egy életre eltiltottam volna a vezetéstől.

2020. nov. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Minimális büntetést adtam neki, mondjuk fél évet. Ittasan vezetett, és jóval gyorsabban ment, mint a megengedett. Azonban a másik fél is hibás volt, egy gyorsabb autó elé nem rántjuk ki a kormányt, ráadásul úgy, hogy százzal megyünk. Ő már megkapta a büntetését.
2020. nov. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
helyesen: Minimális büntetést adtam volna neki.
2020. nov. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!