Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Demeter Szilárd mikor mond le...

Demeter Szilárd mikor mond le a vállalhatatlan gázkamrázós hasonlata miatt? Orbán még ezt is eltűri?

Figyelt kérdés

2020. nov. 29. 12:08
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Indul a lavina.


Demeter Szilárd visszavonta a Sorosról írt publikációját, majd törölte Facebook-oldalát


[link]

2020. nov. 29. 12:49
 12/33 anonim ***** válasza:
38%

9!


Sztálin is ugyanolyan volt, mint Hitler, mégis egymás ellen harcoltak.

2020. nov. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
41%
Bármennyire is nem tetszik sokaknak, de sajnos igaza volt.
2020. nov. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
69%

Én elolvastam, szerintem nem vállalhatatlan. Szokásos idióta fideszes agymenés, de ilyen szintű kommunikációt naponta tolnak a kormányzati csatornákon. Szerintem Orbán még be is védi a csávót.


Mondom ezt úgy, hogy abszolút nem vagyon antiszemita, voltam már jó néhányszor Izraelben az egyik kedvenc országom, és az izraeli embereket is szeretem.

2020. nov. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 peca1000 ***** válasza:
27%

És mi ezzel a probléma?


Az, hogy nem szofisztikáltan közölte a mondandóját, egy dolog, de tény, hogy igaza van.


Én nem viszakoztam volna a helyében, hanem kiálltam volna az állításom mellett.


Persze, hogy hőbörög a baloldal, mikor valaki az arcukba nyomja a nyilvánvalót, leleplezve a valódi szándékukat.

2020. nov. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
52%
De a baloldal rendszeresen náciz le és hasonlít Hitlerhez embereket. Egyébként a propagandájuk tényleg hasonlít a nácikéhoz és mindegyik oldal ellenségképet gyárt.
2020. nov. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
49%

"hőbörög a baloldal, mikor valaki az arcukba nyomja a nyilvánvalót, leleplezve a valódi szándékukat."

EEZ nagyon tetszik! :)

Azért vonta vissza az "írását", mert-a politikai 2/3-ad,illetve a törvénykezési-és irányítási fölényben lévő kormánypárt támogatójaként,társadalmi nyomásra, kénytelen volt.

Érhető! A baloldal irányítja a kormánypártot is...

2020. nov. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
35%
16 várható volt, hogy egyszer betelik a pohár "a fehér, keresztény férfi és nő rémisztő képződményeknél". Demeter pontosan telibe találta ezt az elgennyesedett liberálfasiszta helyzetet.
2020. nov. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

"Érhető! A baloldal irányítja a kormánypártot is..."


LOL

2020. nov. 29. 15:12
 20/33 anonim ***** válasza:
56%
Pedig pár dologban igaza is volt, mégha a kifejezésmód nem is volt tökéletes.
2020. nov. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!