Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Demeter Szilárd mikor mond le...

Demeter Szilárd mikor mond le a vállalhatatlan gázkamrázós hasonlata miatt? Orbán még ezt is eltűri?

Figyelt kérdés

2020. nov. 29. 12:08
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
29%
Ennek a suttyó bugreisnak semmiben sem volt igaza, egy igaz szó nem hagyta el a billentyűjét!
2020. nov. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
44%

az en papuskam egyeduli tulelokent jott vissza auschwitz birkenau-bol! 95 tagu csaladkent vittek oket oda! 94 csaladtagjat-(apjat,anyjat,testvereit,hugait,novereit,nagyszuleit,stb-stb a gazba kuldtek!

ez a tetulada "demeterszilard" amit irt............kivanom igaz szivbol legyen resze benne csaldostol!!es azoknak is akik itt ezen elcelodnek,viccelodnek vagy egyet ertenek!

gyalazatos modon arcul csapjak megint 657000 legyilkolt artatlan magyar zsido draga emleket!

es meg van pofajuk azt hazudni,; oh hat a zsidok ezen elnek!! ha nem kellene unos unntalan,mi zsidok nem vennenk elo ezt a temat sosem! de vannak ilyen demeterszilrd ferggek akik kikenyszeritik belolunk!

szegyeljetek a pofatokat szennyes disznok!

2020. dec. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
37%

Az én rokonomat pedig a kertjéből vitték el a szovjet megszállók. És van pofájuk, pofátok felszabadításnak nevezni.


Na, ugyanennyi köze van az auschwitzi történetednek a fenti nyilatkozathoz, mint az enyémnek. A különbség annyi, hogy az II.VH. magyar vonatkozása kutatható.

2020. dec. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
45%

épp, hogy az ártatlan égőáldozatok miatt kell tiszta vizet tölteni a pohárba - ha nem is ilyen élesen fogalmazva kellett volna, de már sajnos ideje volt. Azt ugye mindenki tudja, hogy Sorost kitiltották Izraelből? Jelentkezzen, aki nem tudta.

MERT NEM AZ ÁRTATLAN áldozatokért teszi, amit tesz, hanem ESZKÖZKÉNT HASZNÁLJÁK FEL az áldozatokat! ugye tudod 22? mert az ártatlan áldozatokat dobták oda, hogy véghez vigyék a szennyes világátalakítást az ő képükre. A soros-szervezet nem "zsidó", hanem azoknak a szövetsége, akik a világ vagyonát majdnem teljes egészében birtokolják - és ezzel meg akarják venni az emberek lelkét. és a siker érekében fenntart több száz ügynököt - l. Donáth-félék.

2020. dec. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
44%

#22, értem az indulatokat, de rossz helyen jársz vele.

Senki nem említi errefelé dícsérettel Hitlert csak a zsidó polgármester a 11. kerből.

Hozzád hasonló csaladtörté et után egy jól felépített fejtegetéssben.


Én nem, de ha balibbant elismeri Hitlert (38-ig, ugyan), akkor miért volna cinkes Sorost hozzá hasonlítani?


Nem vagyok érintett, de Soros zsidónak is szar.

A pénzzel éppúgy lehet ölni, mint fegyverrel.


Személyesen az ő torzult lelkét is megértem, 44-ben nyilas keresztapja oldalán fosztogattak zsidó vagyonokat, így kerülte ki a deportálást.

2020. dec. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
35%

25-os!

egy hozzaszolasban haromszora az hogy "zsido"!!

remelem el is elveztel hogy ha burkoltan is de zsidozz egy olyan igazi magyarost!!

2020. dec. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
50%

23

azert van kulombseg a deportacio es az ugynevezett "malenkij robot" kozt!!

nem kene elfeledni hogy a magyarok hadat uzentek az oroszoknak,sot fegyverrel is tortek rajuk!! ellenseg voltatok nekik!

es a gettozott zsidoknak akik meg vegetaltak igy ugy nekik igenis felszabadulas volt!!

2020. dec. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

#26, mi volt ebben a burkolt?

Ez a kérdés, nem?

A Hitler méltató polgármester is kihangsúlyozta magáról, az is, akire reagáltam és Soros is.

Ezek egyszerű tények.

2020. dec. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Szóval mikor mond le Demeter Szilárd? Vagy ami mondott a kormány hivatalos álláspontja?
2020. dec. 2. 11:54
 30/33 anonim ***** válasza:
10%
Mi ez a piti ügy szájér bibliaolvasó szakköri kiruccanásához. A fideszben ez már teljesen természetes. Csakhát addig jár a korsó a kútra, amíg köcsög nem lesz belőle.
2020. dec. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!