Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Főleg 60 év feletti orvosok...

Főleg 60 év feletti orvosok válaszát várnám. Ti megkaptátok a beígért 2,4 millió forintos béremelést? Háziorvosi praxis mellett, ha szakorvosi rendelést is adok kórházban, akkor mindkét helyen jár az emelés?

Figyelt kérdés

Házi orvosoknak megdobták a bérét, de azt vállalkozásban kft-vel csinálom. Jövőre fog emelkedni. Napi nyolc órában vagyok háziorvos, és kórházban belgyógyász szintén napi 8 órában. Utóbbiért akkor 2,4 milliós alapbért megkaphatom, és várható hogy 20%-al eltérítik még felfele? A magánrendelést azt meg akkor nem lehet megtartani, de cserébe a belgyógyászati szakrendelésemen túlórák nélkül és eltérítés nélkül az alapfizetésem 2,4 millió lehet, és a háziorvos ellátásért is többet kaphatok?

viszont ha nem lehet eltenni hálapénzt, ez szerintem akkor csapda! nem érdemes belemenni



2020. nov. 29. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Én gépkocsivezető vagyok, általában évente 100 ezer emelést kapok, de idén elmaradt a vírus miatt.
2020. nov. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Orvos vagy és ezt mind innen szeretnéd megtudni. Hol is rendelsz?
2020. nov. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem rendel, táppénzen van kovid miatt.
2020. nov. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kaphatták meg ha január 1-től lép érvénybe
2020. nov. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#2, elindulni nem rossz. Főnököd nem tud pontosabbat?
2020. nov. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Várj még egy kicsit szerintem, azok a 60 feletti dokik még melóznak akik a gyakorin csapatják az idejüket. De jönnek majd, csak még várni kell egy kicsit😃
2020. nov. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg, nem hiszem hogy sok idősebb orvos lenne itt:)
2020. nov. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én targoncavezető vagyok de már 5 éve nem emeltek bért, ezért 120 ezer a nettóm havi 280 órával, ami igen jónak számít ezen a vidéken.
2020. nov. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!