Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez ha nem szégyen?

Mi ez ha nem szégyen?

Figyelt kérdés

A kis falvakban élő emberek, akiknél 100%-os fidesz támogatottság is volt, nem is fognak tájékozódni szájerről, (ahogy borkairól és kaletáról sem) mivel a közmédia nem hajlandó egy árva szót sem mondani ezekről, (más tv csatorna meg ugye nem igen van ilyen helyeken) csak a migránsokról meg hogy Gyurcsány hazudott stb.

Aztán ugyanúgy be fogják húzni a fideszt 2022-ben. Hazugságban élnek... csak szerintem felháborító ez?



2020. dec. 1. 19:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%

Lachner Csaba, Gajda Péter, Wittinghoff Tamás a Fidesz helyére léphetne ellenzék hiteles emberei

Erről sehol sem lehett olvasni, még mindig lopnak 100 milliókat. Ezek kellene hogy vezessék országot, végre eljönne az eus jólét meg jogállam

2020. dec. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Hirado.hu-n egy szó sincs róla... hazudnak a mi pénzünkből.
2020. dec. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
"más tv csatorna meg ugye nem igen van ilyen helyeken) csak a migránsokról meg hogy Gyurcsány hazudott stb." Az RTL klub midnehol foghato
2020. dec. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Azért aki akarja az az interneten megtudja, ha más nem a facebookról. Én fideszre szavaztam de ez még az én szememben is szégyen. Most nagyon el kell gondolkoznom, hogy egyáltalán merjek-e szavazni rájuk 22-ben is... Pedofilok, drogok, prostik, homokosok, kezd ez sok lenni nekem. :(
2020. dec. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
1: a mostaniak milliárdos tételekben lopnak. Az jobban tetszik?
2020. dec. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
14%

5-ös

2002-2010 csak azért nem loptak többet mert már majdnem elrohadt az ország annyira tönkrevágta az ellenzék

Amíg éltek soha többé nem lophattok.

2020. dec. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Mészáros kilopja a szemünket. 400 milliárd a vagyona, ami a MI pénzünk.

De csak bólogassatok lölönek birkák.

2020. dec. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
19%
Mi itt vidéken nem is érdeklnek ilyen témák
2020. dec. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%
Hát nem tudom. Szerintem ez mindenkihez el fog jutni, akkorát durrant. Ha nem más szájhagyomány útján.
2020. dec. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 readymix ***** válasza:
85%
4/9 Eddig hol voltál? A Szájer-féle történet "csak" hab a FideSS romlott, szarból sütött, rothadt kormányzásán. Majd azt is figyeld, hogy kiadják-e vagy sem, mert eljárás alól való mentesség csak dec. 31-ig él, mely fordulónappal Szájer lemondott. Utána eljárás indulhat ellene Belgiumban. Ha még előtte kiadják, akkor meg Polírozó Peti lesöpri majd a jog asztaláról, mint annyi más mocskos ügyüket. Én ügyészségre vinném Belgiumban és elítélném, aztán, a jog szerint kiadható és ülhet Mo.-on, mondjuk Pintér kecskeméti luxuskóterében. Amúgy meg a kiadatási kérelem nem kötelező érvényű arra az országra nézve, ahol az elkövetés megtörtént. [link]
2020. dec. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!