Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Szájer József meleg, akkor...

Ha Szájer József meleg, akkor miért dolgozott a melegek kirekesztésén, miért támogatta az alaptörvény módosítást?

Figyelt kérdés
Miért nem a melegek elfogadásáért harcolt inkább? Nem értem. Egy meleg embernek (és aki 25 férfival szexpartira megy, az bizony meleg) miért jó, ha a melegek ellen hergeli a társadalmat?

2020. dec. 2. 20:05
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
29%

#10 A vak sem saját akaratából lett vak, ahogy másnak meg nem a saját akaratából van cukorbetegsége vagy nem amiatt bénult le, mert ezt választotta. ÉS? Ettől még egyiket sem kell ünnepelni, nem ad okoz büszkeségre, nem jogosítja fel őket a meglevő szabályok áthágására.

Hol mondtam én olyat, hogy " a homoszexualitás "nem helyes"?"???

Nem természetes, nem normális állapota az embernek, de még csak ezt sem mondtam most.

Nincsenek árvaházak, csak szólok. Évek óta azon dolgoznak, hogy a nagyobb létszámú nevelőotthonok helyett is inkább családi otthonban legyen mindenki. Nincsenek tömegesen örökbefogadásra váró gyerekek állami gondozásban, viszont vannak tömegesen örökbefogadásra éveket váró házaspárok.

Akik nem családban nevelkednek azokat nem is lehet örökbe adni vagy olyan fogyatékossággal, betegséggel, egyébbel élnek állami gondozásban, amit nem is akarna senki átvállalni.

2020. dec. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
90%
Mert a fideszes politikusoknak a hatalom az első, az ideológia másodlagos. Igazából pl. liberálisok vagy kommunisták lennének. Sorosoznak, zsidóznak, cigányoznak, ha kell, pedig köztük is sok a kisebbségekhez tartozó (Szájer is legalább 2-höz tartozik).
2020. dec. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
90%

"és aki 25 férfival szexpartira megy, az bizony meleg"


Tévedés, csak próbálgatta a saját korlátjait :) Ja és a csatornát!

2020. dec. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
itt van egy pár hasonló finomság :) [link]
2020. dec. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
84%

9! Na látod, pont erről beszélek neked! Ez az a cinikus viselkedés, amiről írtam.

A kedvencem ez: Ez nem cinizmus, ez így helyes, értsd. helyes mert TE EZT MONDOD -mocsok nagy érv, akkor én azt mondom, hogy az cinikus hozzáállás, hogy van bejegyzett élettársi kapcsolat, de nincs melegházasság. Akkor szerinted is cinikus, mert én azt mondom? Na ugye, hogy nem.

Az, hogy mi helyes egy társadalmi kérdésben, amire nincs absztrakt válasz az szubjektív, és, hogy ezt pont nem látod be ez bizonyítja a cinizmusodat, lényegében véve az érvelésed:

Most ez van, én ezt szeretem, ez a helyes.

2020. dec. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom fizetésért, mi másért dolgozott volna rajta...
2020. dec. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
92%

"Ahogyan én meg a párom nem köthetünk bejegyzett élettársi kapcsolatot, mert mi meg nem vagyunk azonos neműek."

Már miért ne köthetne férfi és nő bejegyzett élettársi kapcsolatot?! Fosod a szót, de hülye vagy.

2020. dec. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
2%

#17 Baromkám. Mivel a bejegyzett élettársi kapcsolatot a törvény szerint CSAK azonos nemű párok köthetik meg, így ha én és a párom nem vagyunk azonos neműek - és nem vagyunk - mi nem is köthetünk bejegyzett élettársi kapcsolatot.

Szánalmas amikor nem csak hülyeséget írsz le mást próbálsz mocskolni vele.

2020. dec. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
#18 Tudsz erre valami idevonatkozó jogszabályt idézni jogszabályhellyel együtt? Mármint ami kizárja azt, hogy heteroszexuálisok bejegyzett (férfi és nő között) élettársi kapcsolatot létesítsenek.
2020. dec. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

[link]


"Jó tudni azt is, hogy ha az élettársak később házasságot kötnek – és nem írnak házassági vagyonjogi szerződést – osztatlan közös vagyonuk az együttélésük kezdetétől keletkezik. E tény független a közjegyzői okiratba foglalt nyilatkozat vagy ENYER-bejegyzés lététől."


Várom a jogszabályhelyet, barmozó hülyegyerek!

2020. dec. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!