Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A politikusok miatt te is...

A politikusok miatt te is szégyelled, hogy magyar vagy ?

Figyelt kérdés
Orbán, Szájer, meg úgy az egész Fidesz. Szétcsesztek egy egész országot.

2020. dec. 2. 21:54
A kérdező szavazást indított:
Eh... a politikusok jönnek-mennek, én büszke magyar hazaffy maradok.
Rühellem a Fideszt, meg azokat is, akik megválasztották őket.
Mindenkit utálok! És szégyellem ezt a szerencsétlen, bamba, buta magyar népet, úgy ahogy van. Emigrálni fogok innen. Ez kibírhatatlan már!
44 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%
Egyre biztosabb, hogy bukják 2022-őt... ez miatt nem húzok el ebből az országból.
2020. dec. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Nemcsak a politikusok miatt. Az átlag magyarok sem jobbak. A politikai elit csak a társadalom leképződése
2020. dec. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Egy sima “nem” választ azért berakhattál volna.
2020. dec. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
43%

Nem. A fidesz nem egyenlő a magyarokkal, sem Magyarországgal.

Kettesnek pedig üzenem, hogy ilyen mentalitással ő sem jobb, csak más...

2020. dec. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
Nem a politikusokkal van a baj, hanem azokkal, akik megválasztják őket és aztán szó nélkül hagyják, hogy bármit tegyenek. Máshol az emberek tömegesen kimennek tüntetni ha valami nem tetszik nekik, ha változást akarnak. Itt max. néhány ezer vagy tízezer ember megy ki, a politikusok meg csak röhögnek. Én azért szégyellem magamat, mert itt tart az ország és ez a választóknak köszönehtő, meg annak, hogy ezeknél jobb politikusokat nem tud kiböfögni magából az ország (beleértve az ellenzéket is).
2020. dec. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

2Rühellem a fidess szavazókat, meg tudnám őket ölni"


Én 2018 ban rájuk szavaztam, bár utálom őket, sose szavazok rájuk újra. Bár ezt nekem is írtad, szóval azért zavar bevallom.

2020. dec. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
39%
Miért szavaztál rájuk 2018-ban?
2020. dec. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%
Igen. Külföldön meg sem szólaluk magyarul. 2018-ban én is rájuk szavaztam, de 1,5 év múlva arra fogok, akinek a legnagyobb esélye lesz eltakaritani őket
2020. dec. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"Miért szavaztál rájuk 2018-ban?"


Akkor is utáltam őket, viszont az egykulcsos adó miatt jól jártunk. Viszont azért emellett olyan szintű undormány a párt, hogy soha többé. Szégyenlem magam, hogy azután rájuk szavaztam, hogy kiderült, hogy elvtelen gazember banda.

2020. dec. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%
A fidesz egy kommunista párt, tehát nem magyar.
2020. dec. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!