Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz szavazói olyan LMBTQ...

A Fidesz szavazói olyan LMBTQ emberek akik szégyenlik az identitásukat?

Figyelt kérdés
Hogyan segíthetnénk rajtuk?

2020. dec. 3. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

Tartsunk fidesz-elfogadó felvonulást értük mondjuk párszázezren a Kossuth téren mint 2006-ban


:DDD

2020. dec. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 mindentudó99 ***** válasza:
26%
Nyald ki a s.gg.ket!
2020. dec. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

Hát ezt miből gondolod...?

Akkor a te logikád szerint az összes DK- s maszturbáló matyigép, aki rengeteg fotót küldözget hölgyeknek a saját akciójáról 😂😂😂

2020. dec. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Hát a magas hőmérsékletűek között is lehet olyan, aki tisztában van vele, hogy azért nem egészen normális az ő orientációja.
2020. dec. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Nekem mindig is volt egy olyan elméletem h a leghabzó szájú homofóboknak már biztos h volt legalább 1 homoerotikus álmuk, gondolatuk és attól félnek h homárok lennének ezért azzal hitetik magukat vagy másokat h hogyan lennének azok hisz utálják őket. Egyszerűen nem tom felfogni h egészséges hetero ilyen mértékbe utálja őket (nem szívleli és az utálat között azért nagy különbség van).


Tehát akiknek egész életük arra megy el h fröcsögjenek, tüntessenek meg lázítsanak a melegek ellen, ott tuti vmi gond van a szexuális irányúltsággal, csak titkolják.

2020. dec. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nem
2020. dec. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Kedves 5-ös egyetértek. Ez kell legyen ennek a gyűlölködésnek a pszichológiája, nincs más magyarázat.
2020. dec. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%
5,7 ja de én nem állnék meg itt. Szerintem a mindenkori kormányszimpatizáns és ellenzéket leszóló a fülkében valójában az ellenzékre szavaz, a mindenkori ellenzéki szimpatizáns és kormánypártot leszóló pedig ténylegesen a kormánypártra teszi az X et. “Kikezdhetetlen”logika, nem vitás
2020. dec. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
Nekem ezért gyanús a Novák Előd. Átlagember nem foglalkozik ennyit a melegekkel, nem gyűlöli őket, nem lopkodja le a szivárványos zászlót.
2020. dec. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
További szarkasztikus kérdésekkel pl. Nem vagyok fideszes, de ezt má én érzem gáznak.
2020. dec. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!