Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Szájer ügy kapcsán kommentel...

A Szájer ügy kapcsán kommentelők nagy része Jobbikos, Mihazánkos vajon? Vagy megmutatják igazi énjüket a baloldali, liberális honpolgárok? Mert a fideszezés mellett megy a bu*izás rendesen. Akkor az lmbt emberek elfogadása csak kamu szólam?

Figyelt kérdés
2020. dec. 4. 10:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
23%
#9 az ötösben le van írva, mi a probléma az üggyel, de valamiért a fideszes hívek lepontozzák, már fáj az igazság
2020. dec. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
76%
Elnezest kerek valoban felre ertettem. Szerintem konzervativ beallitottsagu egyszeruen, nem minden esetben part fuggo. Nem huzhato egy kalap ala minden ellenzeki. Van egy jo baratom ruhelli a fideszt, de nem birja a buz.ikat meg az lmbtq jelenseget is eliteli.
2020. dec. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
10# hát arra nem csak a fideszesek reagáltak kárörvendve 🤫🤫
2020. dec. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
22%
Az úgynevezett régi jobbikos hívek némelyikére gondolhatsz, a Jobbikra már nem. A többi egyszerűen elfogult gyűlölködés minden alap nélkül. Ezen a szinten meglepő is lenne más.
2020. dec. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
77%
Azért itt már keveredik néhány "eszme". Szájer nemi identitása nem lenne probléma, ha a pártja nem lenne meleg és leszbi ellenes. A Fidesz viszont olyannyira az, hogy képesek voltak az Alaptörvénybe is belefogalmazni. Hasonlót robbanna hírként, ha a Mi Hazánk Mozgalom egyik közismert tagjáról derülne ki, hogy csak a saját nemére izgul.
2020. dec. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
85%
Én fideszes vagyok,és szégyellem magamat hogy valaha is erre a pártra szavaztam.Ott a kaleta-ügy,plusz van egy nemnormális bayerük,ez így együtt már túl sok nekem.
2020. dec. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Èn MKKP-s vagyok, ha választani kell. Egyik pártnak se tudok hinni, a kétfarkúak legalább passzivistáskodnak (pl a szombathelyi buszmeg számomra valódi áldás volt, míg ott laktam)

Hatalmasat röhögtem ezen.

Annyira abszurd az egész.

Nekem sógornőm írta meg (ott él)

Még a lebukás után is mindent megtett azért, hogy kiderüljön. Ha szépen sunnyogva elfogadja a büntit, sosem derül ki. De neem

Ereszcsatorna

Drog a tasiban

EP igazolvány és mentelmi joggal vagdalkozás...

Egészen addig kacarásztam, míg bayerzsolti meg nem szólalt.

2020. dec. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Csak a fröcsögés megy már
2020. dec. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
#10-es!A Gréczy-ügy az más.Az már zaklatás.A Szájer-ügy pedig erkölcstelenség.
2020. dec. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!