Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi volt a legszánalmasabb a...

Mi volt a legszánalmasabb a Szájer ügyben?Melyik rész volt az amire már mindenki azt mondja ez sok volt?

Figyelt kérdés

Megcsalást benyelte volna az asszony, ha nővel történik, esetleg fizetős nővel.

Egy férfival ha megcsalja a feleségét azt már nehezebb feldolgozni, erre rákontrázott szegény, 25 pasi volt ott.

Ezt is meglehetne még erős hányinger mellett bocsátani.

Maszk nem volt rajta, mikor mindenkinek kötelező a vírushelyzet miatt, és még meg se büntették, ez is tolerálható.

Kijárási tilalmat se tartotta be Belgiumban, ez is tolerálható.

Hátizsák drog hát nem is tudom, ott biztos liberálisabb a politikai szemlélet, ezt is tolerálni lehet.

De nekem a legszánalmasabb hogy eresz csatornán lemászik, közben a kezét is össze vissza vágja, mert tiszta vazelin, papírjai nincsenek nála, majd így menekült.

Aztán mikor elkapták, egyből jött a mentelmi jogával.

Nekem ez volt a legocsmányabb az összes közül, ahogy menekült, mint egy piti bűnöző.


2020. dec. 4. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom hogy te a helyében mit tettél volna, de szerintem ugyan úgy menekülsz, és ha elkapnak ugyan úgy élsz a mentelmi jogoddal
2020. dec. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Maximum kupiba mentem volna, de inkább ha már erre a szintre eljutottam volna, max egy lakásás csaj a szobába.Ennyi.
2020. dec. 4. 14:09
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Szájer ügyében az előző 30, politikával töltött éve a legszánalmasabb.
2020. dec. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Az alaptörvény megírása.
2020. dec. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy dolgot bele sem írtál.

Úgy ment oda, hogy őt meg sem hívták, nem is ismerte a házigazda. Ő csak a barátja volt az egyik meghívottnak. Úriember nem megy így buliba.


Nekem az ereszcsatornás lemászás tetszett legjobban, úgy értem, azon röhögtem a legnagyobbakat. Magam elé képzeltem, amikor a rendőrök az ereszcsatornán leereszkedett, meztelen fickóról kiderítik, hogy kábítószer van a táskájában, ő meg elmondja, hogy egy magyar politikus, otthon van a diplomata útlevele. 59 évesen idejutott a befolyásos politikus! Hát igen, így múlik el a világ dicsősége!


Ill. nem önmagában a meleg hajlamain, nem is azon, hogy 24 másik férfival csinálta együtt (biztos "kicsiny a rakás, nagyobbat kíván"-t játszottak :DDD); hanem azon röhögtem kegyetlenül, hogy itthon pártjával együtt eljátsszák az családcentrikus, melegeket korlátozó politikát; pont ő írt egy olyan alaptörvényt, amiben a kereszténység és a hagyományos családmodell hangsúlyosan jelenik meg; és utána ennek a pártnak ez a tagja csinálja ezt egy falkányi férfival együtt.


Akkora bohócot csinált magából, ami csak keveseknek sikerül!

2020. dec. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és még valamin lehet röhögni.

Felesége, Handó Tünde eddig sem volt népszerű a bírói karban. A búcsúztatása olyan ömlengő rákosista szöveggel történt, hogy az önmagában paródiája volt a ténykedésének. De most, ezek után ha ki kéne állnia a bírók elé, mindegyikük arra gondolna, hogy "na, ennek a férje is mit művelt Brüsszelben" - és Handó pontosan érzékelné, hogy minden beszélgetőpartnerének ez jár a fejében.... Szóval Szájer saját magán kívül a feleségét is ügyesen nevetségessé tette.

2020. dec. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha nem menekült volna nem lett volna sajtó hír. De az, hogy egy politikus az ereszcsatornán menekül a meleg origáról, droggal a táskájába azt már felkapja a média.
2020. dec. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hypno ***** válasza:
100%

Ugyan már!


37 éve házasok. Nehogy már ne tudja, hogy a férje minimum kétkapuzik.

Azon se csodálkoznék, ha csak névházasság lenne az övék a látszat kedvéért és most hogy már úgy is mindegy, mert már Bayer lovag úr, meg Földi László és még sokan mások is megénekelték az orbánistáknál, jönne egy szép Coming out az asszonytól is.

2020. dec. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!