Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondolják hogy tömegesen...

Miért gondolják hogy tömegesen kivándorolnának az emberek ha kilépnénk az EU-ból?

Figyelt kérdés

Olyan jól mint Mo-n sehol nem lehet megélni a semmittevésből! Csak be kell lépni a Pártba, kapsz valami jó állást ahol egész nap szürcsölheted a kávét jópénzért, esetleg egy online kommentelő állást némi mogyoróért.


Tiszta kommunizmus!


Aki dolgozni akar (legalábbis a többség) már rég elhúzott innen...


2020. dec. 5. 14:50
A kérdező szavazást indított:
én elmennék, beszélek nyelveket, van (külföldön is) piacképes diplomám vagy szakmám
jó itt nekem, éjen a Párt! éljen a vezér!
25 szavazat
 1/9 árokpart ***** válasza:
71%
Népszavazás nélkül nem léphetünk ki.
2020. dec. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Mert mindenkinek egy élete van és azt nem egy sötét diktatúrában szeretné leélni, vajas kenyérért dolgozni napi 10 órát, a 21. században...
2020. dec. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Az Eu szabályozza az országot is annak ellenére hogy hivatalosan Gazda szövetség, Abban hogy kommunizmus nincsen igazad , mert nem csak a kormánypártnak van am zsirosan megtomve a zsebe a mi adonkbol az ellenzèk is finoman mazsolázik. A legrosszabb hogy semmit se csinálnak azt ugy tobbet keresnek mint a legtöbb ember. Lásd Mèszáros Lőrinc
2020. dec. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szavazás C léehetőség. Akkor is elmegyek, ha maradunk az EU ban.
2020. dec. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

Nézd. Én is mennék ha lennék elég idős és beszélnék nyelvetxd... Azért egy olyan Mo-n nem akarnák élni ahol a kormány önkényesen dönthetne a bent maradásról. Ha meg szavaztatják akkor sem lépünk ki max csalás esetén, de azt is megsinylődnénk.

Perpill az Eu tart minket életbe véleményem szerint mint államot. Ha hirtelen kivonulnának a multik akkor rosszabb helyünk lenne mint a volt kommunista rendszerbe.

2020. dec. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiléptetnék az országot az EU-ból, akkor jóval nehezebb lenne külföldre menni munkát vállalni(munkavállalói vízum, tartózkodási engedély stb.). Egy esetleges népszavazásról meg csak annyit, hogy az emberek egy jó részét be lehet hülyíteni. Egy jó kis kampánnyal el lehet velük hitetni, hogy minden bajuk forrása az az átkozott, romlott EU.
2020. dec. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék de én egyébként is. Új-Zélandra akarok költözni. Vonz a világvége hangulat.
2020. dec. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenképp lelépek innen.

Ugyan mivel a reinkarnációban hiszek, nem osztom a "mindenkinek egy élete van" elképzelést, viszont az fix, hogy egyik életemet sem akarom itt eltölteni.

Az egyetlen különbség, ha maradunk az EUban diploma után lépek le, ha ki lépünk, az első adandó alkalommal disszidálok akárhogy, akárhova.

2020. dec. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki menni akar emgy amúgy is.
2020. dec. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!