Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dolgoznatok kisebbseggel...

Dolgoznatok kisebbseggel gyarban vagy inkabb elkoltoznetek mashova?

Figyelt kérdés
2020. dec. 6. 15:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

Dolgoztam, nem költöztem el.

Ahogy nem gyárban, máshol is dolgoztam együtt kisebbséggel, a mostani munkahelyemen is dolgozik szerb kisebbségi személy. Most sem költözök el. Miért tenném?

2020. dec. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%

mert a kérdező cigókra gondol


amúgy igen, elköltöztem

2020. dec. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
Miért ne dolgoznék velük? Mi okom lenne nem dolgozni velük?
2020. dec. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Jaja masodik valaszolos ja arra gondoltam
2020. dec. 6. 15:32
 5/14 anonim ***** válasza:
57%

Milyen probléma,a kérdés értelme?

Lopnak?Arrogánsak?

2020. dec. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Beszed intelligencia szempontjabol khm
2020. dec. 6. 15:48
 7/14 anonim ***** válasza:
46%
#6 Miért kellene emiatt elköltözni?
2020. dec. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hat itt csak ilyen gyarak vannak.en meg sose voltam korulveve veluk
2020. dec. 6. 15:52
 9/14 anonim ***** válasza:
55%

Első körben ne ilyen csökött rasszista módon állj hozzájuk, aztán ha megy a nyitottság akkor szerezz saját tapasztalatot :)


Nekem gyárban volt szerencsém dolgozni cigányokkal, kb a harmada fele az alkalmazottaknak cigány volt és sose volt velük problémám, voltak lusták, voltak nagyon szorgosok is közöttük. Többségük nem volt atomfizikus, meg sok baromságot össze bírtak hordani de ha arról volt szó, hogy új munkatársakat kellett befogadni vagy segíteni többségük rendesebb volt mint az átlag magyar szokott lenni.

2020. dec. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%

Szeretném tudni, hogy akik mániakusan folytatják az eggyes feljebb bemutatott cigánymosdatást (:D), azok miért teszik ezt? Aki már élt cigányfaluban, dolgozott együtt cigányokkal, volt olyan közegben huzamosabb ideig, az pontosan tudja, hogy az fájdalmas igazság az, hogy ezeknek a többsége elviselhetetlen.


Persze ha valaki szereti az ilyen "befogadó" közeget, az menjen csak nyugodtan, de nem kell másokat lerasszistázni azért, mert hajlandó reálisan látni a dolgokat.

2020. dec. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!