Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig fog eszkalálódni, hogy...

Meddig fog eszkalálódni, hogy az emberek nem ereszthetik ki a gőzt szilveszterkor sem?

Figyelt kérdés
2020. dec. 7. 20:32
A kérdező szavazást indított:
A rendőrség megpróbálja betartatni a rendet, polgárháború jön
A rendőrség leszarja a kijárási tilalmat, ugyanúgy lehet bulizni, mint bármelyik évben
Megalkuvó mindenki, otthon maradunk bármilyen incidens nélkül
29 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
38%
Maradjon mki otthon a valagan.
2020. dec. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
57%

Egyik orvos Thaiföldön él...pár idióta miatt akik nem tartották be a korlátozást emelkedik a fertőzöttek száma!


[link]


Örülj neki, hogy nincs teljes kijárási tilalom...


“ Meddig fog eszkalálódni, hogy az emberek nem ereszthetik ki a gőzt szilveszterkor sem?”


Milyen gőzt? Vegyél egy üveg sört, megiszod a partnereddel akivel a háztartásban laksz aztán csókolom. 🙂 Nem is értem mit kell ezen a Szilveszteren ünnepelni, ez is csak egy nap...

2020. dec. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
55%
Ezzt akartam kérdezni én is , hogy milyen gőzt akarsz ki engedni ?
2020. dec. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
46%
Sajnos velünk bármit meg lehet tenni, birka nép vagyunk. Az biztos, hogy én elmegyek bulizni szilveszterkor.
2020. dec. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk azt, hogy sok ismerőssel csak ezen a napon tudunk találkozni, mert az ünnepekre jönnek csak haza. De akkor itt alvós buli lesz. ;).
2020. dec. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Én éppen kölcsön kutyát keresek, és tarok egy kutyás utcabált.


Az öreg bácsi a videóban pedig egy rémkoppintó, tavaly november óta nézem a videóit, de nonszensz a rettegése

2020. dec. 7. 21:05
 7/25 anonim ***** válasza:

#6


Csak halkan súgom meg Neked.



484/2020 kormányrendelet


“ (3) Az (1) bekezdéstől eltérően kutyasétáltatás céljából este 8 óra és reggel 5 óra között megengedett a lakóhely, a tartózkodási hely vagy a szálláshely elhagyása, illetve a közterületen tartózkodás azzal, hogy a kutyasétáltatás során a lakóhely, a tartózkodási hely vagy a szálláshely 500 méteres körzete nem hagyható el.”


[link]

2020. dec. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nekem az is jó, a parkban nagy buli lesz
2020. dec. 7. 22:23
 9/25 anonim ***** válasza:
15%
Nehezen fogod kimagyarázni a dolgokat a yardoknál de nem baj max rekord büntetéssel kezditek az évet
2020. dec. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
46%

#8


Milyen parkban? Budapesten?


Azt ugye tudod, hogy a csoportosulással nemhogy azt a szabályt, de a kijárásit is megszeged?

2020. dec. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!