Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Még fél nap sem telt el a...

Még fél nap sem telt el a bejelentés óta, miért kell mindenkinek egyből kiskapukat keresnie a szilveszterhez?

Figyelt kérdés
Én is gyűlölöm ezt az egész helyzetet, a korlátozásokat is. Majd egy hónapja be van zárva minden. Nem lehet moziba, színházba, étterembe, kávézóba, edzőterembe menni. Most komolyan ezt a konstans maszkviselést, itthon poshadást még ki kell tolni vagy 3 hónappal azzal, hogy aki még nem fertőzött, most azt is telibe köhögik a 10 fős házibulikon Ennyit ér egy ivás? (mivel ez főleg a fiatalokat érinti, naivan feltételezem, hogy idős rokonaikkal nem találkoznak utána)?

2020. dec. 7. 19:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%

Karácsony ok, Szilveszternek sok értelmét nem látom, piálni bármikor tud...majd nyáron csinál egy napbúcsúztató bulit, értelme kb ugyanannyi.



Várom a lepontozólat

2020. dec. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Minden idők leggázabb bejelentése volt.

Én vártam volna pár szót az egészségügy állapotáról, hogy egyáltalán milyen intézkedésekkel támogatja a kormány a kórházakat a világjárvány alatt, miként kívánnak segíteni nekik a brutális leterheltségük alatt. Nem hangzott el semmi arról, hogy mi lesz azokkal az emberekkel, akik elveszítették a munkahelyeiket a vírus miatt, ugyanis a pandémia ideje alatt hatványozódott az olyan háztartások száma, ahol el kell dönteni, hogy villanyszámlát fizetek, vagy kenyeret veszek. Nem mondott semmit azoknak a diákoknak, egyetemi hallgatóknak, akik a vizsgáikra, megmérettetéseikre otthonról, tanári jelenlét nélkül készülnek, egy ilyen kilátástalan oktatási helyzetben.

Ehelyett Mimiszterelnök Úr bejelentette, hogy jövöre is lesz karácsony. Meg hogy ne bulizzunk szilveszterkor. Köszönjük az érdemi tájékoztatást ezúton is!

2020. dec. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
Mert egy nátha miatt semmilyen korlátozásnak nincs értelme.
2020. dec. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%
1 ember élete is többet jelent, mint 10 szilveszter.
2020. dec. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%

#3


Nem szeretnél orvos vagy ápoló lenni egy intenzíven, vagy esetleg önkénteskedni? Na?


#4


🥰👍

2020. dec. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

[link]



Pont a svédek mögött vagyunk, ahol alig van korlátozás, mégis lassan agyonkorlátozva is lehagyjuk őket esetszámban, halálozásban és az 1 millió főre jutó halálozásban is. Ezért tényleg volt értelme bedönteni iparágakat.

2020. dec. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13%

Én jobban félnék egy iszlám támadástól. Bármikor megelégelhetik az eut és leronhatnak minket. Ez a migráns válság amit most sokan elfelejtettek nagyon aggasztó.


Szerintem a koronavírust az iszlám szabadította ránk miután rájöttek, hogy nagyon felkaptuk őket 2015-2019 között. Arra megy ki, hogy kevésbé foglalkozzon velük az emberiség, közben ők haditaktikát fejlesztenek ki.


Az biztos, hogy ha itt háború lesz sokkal rosszabb statisztika fog kirajzolódni mint amit a vírus okoz.

2020. dec. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Mert az emberek okosak, valamint élni akarnak. Én örülök ennek. Én magam is a kiskapukat keresem de nem csak a szilveszterhez hanem minden egyes nap.
2020. dec. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
Mert sz*runk a covidra mi nem világos 😀 Minden értelmetlen intézkedésben a kiskaput keressük nem csak szilveszter. Vagy csak siman megszegjük. Azthiszem nem volt nap h hazaértem vna 8ig vagy nem mentem vna le a haverokhoz. Soha senki nem szólt hozzám. De több helyről is van papírom szal nyugodtan. Mi többen is elkaptuk a haveri körbe(sportolók). Mindenkinek elmúlt pár nap alatt és kb nátha volt. Bár így kondi nélkül már mi is leépülünk, gyengül az immunrendszerünk.. ott használtuk egyedül a fertőtlenítőt is... ok
2020. dec. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%

Szilveszterkor érkezzetek meg 8 előtt a buliba, és ne induljatok haza 5 előtt! Úgy nem köthet belétek az ÁVH.

Amúgy én is túl vagyok már rajta. Egy sima náthától jobban szoktam szenvedni.

2020. dec. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!