Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki várni szeretne az oltással...

Aki várni szeretne az oltással azzal mi van?

Figyelt kérdés

Nem hangzott el erről semmi információ vagy csak én nem figyeltem elég jól?


Arról van szó, hogy én várni szeretnék a koronavírus elleni oltással, hátha kiderül negatív mellékhatás, viszont erről egy szó sincsen, hogy ilyen esetben mi a teendő.


Ha most regisztrálok és behívnak oltásra, akkor mondhatom azt, hogy köszönöm, de majd fél évvel később hívjanak be újra? Vagy több menetben fog történni az oltás és később lesz egy újabb regisztráció? Vagy hogy lesz ez?



2020. dec. 7. 21:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Ha regisztrálsz, attól nem kötelező elmenni.
2020. dec. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

NE regisztrálj!

Az egész önkéntes.

Várd ki nyugodtan az esetleges negatív hatásokat.

Közben persze,megfelelően óvd magad a fertőződéstől!

2020. dec. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#1 De ha regisztrálok és nem megyek el, akkor az olyan, mintha törölnék a regemet, nem? Tehát később már nem fognak keresni.
2020. dec. 7. 22:17
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Ha megéled, akkor később is beadathatod. Minél később akarod beadatni, annál több lehetőség közül választhatsz és annál könnyebben kérhetsz időpontot. A sorban hátrébb állni mindig lehet...
2020. dec. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Mi a francnak regisztrálsz ha még nem akarod? Először oltassák be magukat az eü dolgozók és az idősek, majd azok akik nagyon félnek, és szeretnék azonnal. Jutni fog neked is, ne aggódj!
2020. dec. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem lehet kiválasztani, hogy melyik vakcinából kérek. Úgyhogy nem regisztrálok. :/
2020. dec. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#5 Mert ha nem regisztrálok, akkor nem is fogok kapni? Ha tudom előre, hogy lesz második, harmadik, ... kör, akkor nyilván akkor később regisztrálok majd, de most konkrétan semmit nem tudni, hogy lesz-e több kör vagy megkapják a regisztráltak és a többiek nem kapnak vagy mi lesz.
2020. dec. 7. 22:35
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
5: Az eü dolgozók nem oltatják meg ismeretlen eredetű vakcinával magukat :/
2020. dec. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%

Ki van írva arra a tetves oldalra, hogy oltási rend szerint megy az oltás, nem regisztráció szerint.

Bár ahány olyan ember lesz az oltás megérkezéséig, aki:

- Nem ment át rajta a COVID

- Még mindig retteg

- Hajlandó oltást felvenni


Szerintem egy délután alatt leoltják az érdeklődőket. Le kellene már keverni ezt a hisztit.

2020. dec. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#9 Most mondom, hogy egyelőre nem szeretném beadatni az ismeretlen mellékhatásokra való tekintettel, ne legyél már értetlen. De nem mondtak semmit, hogy lesz-e következő oltási kör (arra is most kell-e regelni vagy majd akkor) vagy bármi. Tehát akkor most regisztáljak, de utasítsam el, ha keres az orvos?
2020. dec. 7. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!