Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves laposföldesek, nem túl...

Kedves laposföldesek, nem túl erős az idei nátha?

Figyelt kérdés

Mit gondolunk most Zionban?


[link]


2020. dec. 9. 12:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon is kérdéses, hogy ki miben halt meg. Főleg, miután hivatalosan is kimondták, mindenki koronában halt meg, akinek bármikor is volt + tesztje.
2020. dec. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
2017 januárjában, februárjában is hasonló halálozási adatok születtek, akkor miért nem folyt a "mindmeghalunk" a csapból is?
2020. dec. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1, nah mibe?


Járvány idején sok a halott? Szerintem a rezfszubagoly tehet róla


2. Minden januárban többen halnak meg, mint előtte decemberben. Várd meg az ideit, és kereshetsz egy új kifogást. Ezt csináljátok 1 éve


Ez volt, aztán az, aztán amaz. Teljesen mindegy mi történik tetszőlegesen kerestek valamit, 2 hét után elfelehtitek, és jön a következő.


Ez a kognitív disszonancia

2020. dec. 9. 12:35
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

azért nem kell ilyen ironikusnak lenni, mi az hogy ZIONBAN?

Azért ne keverjuk össze vissza a dolgokat.

Kérdezz ugy h értsuk

2020. dec. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Ja, ha volt pozitív zeszted és utána infarktust kapsz akkor covid-19 halál oka. Ennyi. És a laposföldes jelzőt meg kikérem magamnak, nem vagyok laposföldes és utálom ezt az általánositgatást hogy mindenki aki nem a mainstream média hülyeségeit nyalja be élből az laposföldes retardált.
2020. dec. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

3

Igen, nagyjából a magad fajtád is így szokott viselkedni amikor egyértelmű logikai bökkenőkre mutatnak rá a "laposföldesek". Az orrunk alá dörgölsz egy statisztikát, és azt várod hogy essünk hasra?

2020. dec. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Tehát szerinted járvány idején csak és kizárólag a járványban halnak meg az emberek? Ezt melyik konteoban olvastad?
2020. dec. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

6


Mutass nekem logikai hibát, én nem látok


Eddig a duma az volt, hogy átlag alatti a halálozás.


Most már nem, most jön a mazsolázás, januárban mi lesz? Előszedjük esetleg a pestises időket, hátha az belefér a tévképzetekbe?

2020. dec. 9. 15:57
 9/14 A kérdező kommentje:

7


Nem, de elég ritkán szoktak tömegesen meghalni járvány idején például autobalesetben, a szokásoson felül.


Gondolom nem látsz összefüggést aközött, hogy járvány van, az orvosok szerint ebben halnak meg százak, és most az össz halálozáson is látszik, mivel elérte azt, amit már nem tud kozmetikázni a tény, hogy a szigorításoknak köszönhetően kevesebb az egyéb halott (egyéb fertőzések, balesetek, stb)


Én tudom, hogy a logika és a valóság is az ellenségetek, de ezt igazán kár állandóan bizonygatni

2020. dec. 9. 16:00
 10/14 anonim ***** válasza:
Csak a te fajtád hülyesége az értelem ellensége.
2020. dec. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!