Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megbízható az orosz és kínai...

Megbízható az orosz és kínai vakcina vagy sem?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért tartanak ilyen sokan tőlük?
2020. dec. 9. 18:04
A kérdező szavazást indított:
Igen, megbízható a kínai és orosz vakcina
Nem tudom, hogy megbízható-e
Nem, kifejezetten tartok azoktól.
36 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
a puding próbája az evés. honnan tudhatná bárki, hogy megbízható-e? a gyártó meg aki be akarja adni neked, az nyílván azt fogja állítani, hogy minden rendben van a vakcinával
2020. dec. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Oroszoknak meg kínaiaknak még azt sem szabad elhinni amit kérdeznek, ebből kiindulva biztos megbízható....
2020. dec. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
32%

Az, hogy egy vakcina kínai, orosz, angol, svájci vagy akármilyen, az semmit sem jelent. A probléma, hogy bármilyen orvosi szerről is van szó, annak több éves fejlesztési, tesztelési és ellenőrzési láncon kell átesnie. És így is csak a rövidtávú hatásokat lehet megismerni.

A lehetséges COVID vakcinák közül, még egyik sem esett át a megfelelő vizsgálatokon.

2020. dec. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

#2

Hú, de nagy oltás szakértők vannak itt :)

2020. dec. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
Nem attól lesz egy vakcina jó vagy rossz hogy milyen a kormányzata. Az orosz tudományos kutatások a világ élvonalába tartoznak, ezt senki nem vitatja.
2020. dec. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
#7 Ja ezt senki sem vitatja, csak az oroszok kb eddig is mindenben le voltak maradva a tudományban a nyugattól.
2020. dec. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem vagyok oltás szakértő, csak ha valami bajom lesz, gondolom mindenki mossa a kezét. Az oroszok, a kínaiak,meg a kedves Miniszterelnökünk is.

Nem oltatom be magam olyan dologgal, amiről nem tudom hogy ki készítette, mikor készült, hol készült, milyen technológiával készült, milyen kockázatai illetve mellékhatásai vannak és hogy használ-e egyáltalán.

Neharagudjatok, de nekem csak egy életem, azt szeretném biztonságban tudni. Ha már elvisz valami, akkor vigyen a vírus, ne valami vakcina amit valami senkiházi okoskodott ki, azt sem tudom hol az isten háta mögött.

2020. dec. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az orosz vakcinában még az oroszok sem bíznak meg a felmérések szerint, valami 17 % lenne vele hajlandó oltatni magát.
2020. dec. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
21%

"csak az oroszok kb eddig is mindenben le voltak maradva a tudományban a nyugattól."


Azért ezt gondold át újra, az oroszok voltak akik elsőként embert juttattak a világűrbe, az orosz űrkutatást csak az amerikai előzi meg amúgy minden nyugati országot ver, az oroszok rendelkeztek a világon másodikként atomfegyverrel ami nagyon komoly technológiai szintet igényelt. Ők találták fel a mobilt, helikoptert, a színes TV-t, a video magnót és sok más dolgot. Butaság lenézni az orosz tudományt csak mert utálod Orbánt. Tudományos téren mindenben verik az EU-t ez szimpla tény.

2020. dec. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
Amíg nem kötelező beoltatni magam, addig igazából leszarom
2020. dec. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!