Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok azok?

A liberálisok azok?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem, nem vagyok kormánypárti, tehát nem provokáció a kérdésem. Azt vettem észre, hogy a szélsőségesen liberális ismerőseimmel mintha elszaladt volna a ló. Olyan dolgokat fogadnak el, és szinte támogatnak, amik erkölcstelenek. Gondolok pl a szexuális szabadosságra, az érzelmek nélküli szexre, a qrvák "támogatására" (túlontúl megértés, az erkölcsi oldal nem számít) az emberek tárgyként kezelése és használata. Észrevettem hogy ezek a szélsőségesen liberálisok a magánéletben nem viselik az egyenlőséget, és zsarnokoskodnak, felsőbbrendűek. Nem mondom hogy ez mindenkire érvényes. A szélsőségesen liberálisok miért akarnak elfogadtatni erkölcstelen dolgokat, és ha az nem sikerül, miért lesznek dühösek?
2020. dec. 11. 08:35
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
40%
Így lesz a liberális liberálfasiszta... nagyon sok ilyen van sajnos. Éppen ezért én már elpártoltam a magukat keményen liberálisnak mondó emberektől.
2020. dec. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
22%

Azért, mert ez a liberalizmus lényege.


Az erkölcstelenséget erénynek mutatni.A dekadenciát meg normalitásnak.


Nézd meg például a migrációs kérdést.Ott is, szerintük normális dolog,hogy az iszlám terjeszkedik Európában.A liberális politikusok mind asszisztálnak hozzá.

2020. dec. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Van egy ismerősöm aki szélsőségesen védi a qrvákat és számára elfogadott a mindenki mindenkivel, szerinte nincs ezzel semmi gond sem érzelmileg sem értelmileg sem pedig erkölcsileg. Megmondtam neki hogy én pedig nem értek ezzel egyet, erre felhozott vmi prostit példának, hogy milyen rossz élete volt, mennyire sajnálja stb. Én kb csak lestem, hogy egy prosti lelkivilága aki tizenéve az ami az ennyire baromira fontos. Próbáltam elmondani a véleményem, de konkrétan elhallgattatott. Ennyit a szólásszabadságról. Amúgy fura volt hogy lényegében saját magát gyözködte arról hogy a szabadosság normális.
2020. dec. 11. 08:51
 4/44 anonim ***** válasza:
17%

Ez még hagyján.

A legtöbb liberális támogatja a pedofíliát.

2020. dec. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
A pedofíliát biztos nem támogatja senki sem!
2020. dec. 11. 08:59
 6/44 anonim ***** válasza:
71%

Hányszor teszed fel még ezt a kérdést?

De azt elmondom azért, hogy a liberálisak miért lesznek dühösek. Azért mert ha a konzervatívok elképzelését az "erkölcsökről" szabadon engedjük, abból eddig a történelemben jobb esetben csak temérdek emberi szenvedés, rosszabb esetben hullahegyek lettek.

2020. dec. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
76%

"A szélsőségesen liberálisok miért akarnak elfogadtatni erkölcstelen dolgokat, és ha az nem sikerül, miért lesznek dühösek?"


Azért, mert ők szélsőségesek, ennyi a magyarázat. Van szélsőjobb, vagy szélsőbal, van szélsőliberális stb.


Az erkölcs amúgy sem univerzális, azt nevezünk erkölcsösnek, amit a társadalom annak meghatároz. Van, ahol a kényszerházasság még mindig tök erkölcsös dolog, ahogy az asszonynak a verése is. Valahol a Hindu hitvallásból származnak az erkölcsi normák és van, ahol soha egy világvallás sem tette be igazán a lábát pl. a skandináv államok esetében.

2020. dec. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Most tettem fel először ezt a kérdést!
2020. dec. 11. 09:26
 9/44 anonim ***** válasza:
24%

Kérdező, a válasz egyszerű: akik ma liberálisnak MONDJÁK magukat, azoknak semmi közük a valódi liberalizmushoz.

Ahogy #1 már írta, liberálfasiszták, vagyis míg a valódi liberalizmus a szabadságért áll ki, mindenkinek a saját véleményszabadságáért, ők a szabadosságot hirdetik és mindenki véleményét akié nem egyezik az övékével azt el akarják tüntetni, a másképpen gondolkodókat akár fizikailag is meg akarják semmisíteni.

Ezért támogatják a cenzúrát, a polkorrekt beszédet, ezért akarják korlátozni a vallásszabadságot nekik tetszően - vagyis a keresztényeket elnyomni, vallásukat lehetetlenné tenni, kizárni és a keresztény egyházra az alap elveivel ellentétes dolgokat is rákényszeríteni, mint hogy legyen kötelező egyházi iskolában is lmbtqxyz ideológiai oktatás, meg templomban is legyen kötelező azonos neműeket összeadni - míg a muszlimoknál tapsikolnak ahhoz, hogy a saria törvénykezést hozzák be miközben az eleve szembe megy a meglevő törvényeinkkel.

Röviden: azért, mert nem liberálisok, az a szélsőségesség jelenik bennük meg amit korábban a keresztény inkvizícióban, a rabszolgatartó gyarmatosítóknál, később a fasisztáknál, kommunistáknál is láthattunk már, csak most másképpen nevezik azt az ideológiát amire hivatkozva akarnak másokat kényszeríteni, korlátozni, elnyomni.

2020. dec. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
77%

Amit erkölcsösnek nevezel az az ábrahámita vallásokból, javarészt vaskori parasztok elképzeléseiből származtatott erkölcs. Semmi inherensen erkölcstelen nincs abban, ha az ember szabadon éli a szexuális életét, ha nem monogám kapcsolatban van. Nem bánt vele senkit, jobb esetben örömöt szerez valakinek.


A szexmunka ugyanez. Valaki fizet egy szolgáltatásért, más kielégíti ezeket az igényeket. Senki nem sérülne ebben az interakcióban abban az esetben, ha nem azt szajkózná a judeo-keresztény erkölcs, hogy amíg egy pap azt nem mondja, hogy oké, addig nincs szex. Amit amúgy a keresztények igen jelentősen százaléka sem tart be.


Arról van itt szó, hogy amit erkölcstelennek nevezel, az mind olyasmi, amit azért nevezel annak, mert 2000-2500 éve kitalálták a Közel-Keleten, hogy az, te meg reflektálatlanul elhiszed ezt a kijelentést. Hiába nem árt senkinek. Például a pedofíliával ordenáré baromságot mondtál, ott nem csak erkölcsről, hanem büntetőjogi felelősségről is szó van. És teljesen jogosan, hiszen beleegyezni képtelen gyerekekről van szó, fel sem merül, hogy ez ne volna ártalmas. Árt másoknak továbbá a gyilkosság, a lopás, a hazugság, a gyűlöletbeszéd, a rasszizmus, a homofóbia, a csalás, a gyorshajtás, a betörés, stb, így ezek könnyen kijelenthetően erkölcstelen dolgok. Ellentétben a házasság előtti szexszel, a szexmunkával, a 300 fős gangbang-party-kkal, amelyekben felnőtt emberek tudatosan és saját akaratuknál fogva vesznek részt.

2020. dec. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!