Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Négy gyerekes, egyedülálló...

Négy gyerekes, egyedülálló anyaként milyen autó vásárlást támogató programokat ismertek?

Figyelt kérdés

2021 év első felében szeretnék venni egy hét személyes autót és az érdekelne, hogy tudtok-e egy állami vagy szervezeti segítségről. Már többször is utána kerestem ennek a lehetőségnek és egyedül az állam által felajánlott programot találtam nagy családosok számára. Egy hét személyes Dacia-t találtam ami megfelelő lenne számunkra. Viszont a voltférjemmel idén tavasszal elváltunk és egyedül vagyok a négy gyermekemmel, tehát szerintem erről a lehetőségről lecsúsztunk. A legnagyobb gyerekem 17 éves míg a legkisebb 7. Januártól 8 órás műszakban leszek. Idén még csak négyben vagyok, tehát biztos munkám van. Tudtok valami alternatívát vagy család segítő programot ezügyben?


A válaszokat előre is köszönöm!



2020. dec. 11. 11:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

#9 "magamban szemben"

Nincs több kérdésen.

2020. dec. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 mindentudó99 ***** válasza:
#5 Az ilyen Grétsy László utánzatok miért nem húznak el innen.? Én csak telefonròl írok ide sokszor melò közben. Van hogy negyed részét mellé nyomom. Nem azért mert nem tudok ìrni olvasni. Te is jobban tennéd ha a kérdés tartalmára öszpontosìtanál.
2020. dec. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, de miért a politika rovatban teszed fel ezt a kérdést? Provokálni akarsz? Van itt más topic, ahová való a kérdésed. Üzlet, pénzügyek.
2020. dec. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget! Nagyon sokat jelent ez most számomra.


#5-ös, majd legközelebb kikapcsolom az autokorrektet.

#14Nem provokáció akart lenni, csak elvesztem a sok kategória között és egy részt ideillik, hiszen az egyik kérdésem az volt, hogy elváltként van-e rá jogosultságom.


Kellemes további napot!

2020. dec. 14. 08:06
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ha kevés a pénz tök felesleges erre az állami támogatásra hajtani. Jól hangzik a 2,5 millió állami támogatás de ugyanakkor a legolcsobb Dacia is kb 5 millió, szóval 2,5 milliót neked kell beletenni.


3 gyerekünk van, 1000% hogy mi is megkapnánk ezt a támogatást ha kérnénk de minek is költsünk minimum 2,5 milliót vagy többet autóra?

Nekünk tökéletesen megfelelő a 10 éves használt is, töredék áron egy ujhoz képest. (Egyébként hét személyes átvétel persze.)

2020. dec. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
-átvétel (bocsi véletlenül került oda)
2020. dec. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Háát lett volna a lölő, de már lemaradtál róla! :(
2021. aug. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!