Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket mi akasztott ki a...

Titeket mi akasztott ki a legjobban a Szájer-ügyben?

Figyelt kérdés

2020. dec. 11. 22:30
A kérdező szavazást indított:
Maga a homoszexuálitás, utálom a melegeket
A képmutatás, az hogy az aki alkotmányba foglalja a nemi szerepeket, az valójában ilyen ember
A törvényszegés akasztott ki, az illegális drog és a járvány-ügyi korlátozások megszegése
52 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
En jot nevettem rajta, az akaszt ki, h van aki mentegeti ezt az embert, es, h nem lesz kovetkezmenye, h torvenyt szeg, de azon se vagyok meglepodve, szoval annyira nem razott meg.
2020. dec. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Én egyáltalán meg sem lepődtem vagy mérgelődtem, mert ez a képmutatás annyira a Fidesz sajátja, mint a feminizmus a Papp Réka Kingának.
2020. dec. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Az akasztott ki a legjobban, hogy az ál keresztény családcentrikus propagandát még így is sikerül az emberekkel elhitetni.
2020. dec. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%
Engem az akasztott ki, hogy miert kellett ezen csamcsogni, amikor nem egy olyan ceges bulin voltam mar amik valoban cimlapos sztorik lehettek volna ... ez a Szajer dolog egyaltalan nem rendkivuli.
2020. dec. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Az, hogy a nem konteós-szélsőjobbos 80-90% számára tényleg meglepő, hogy erre képes volt, és tényleg elhiszik, hogy Orbánék nemzetiek, már-már fasiszták.
2020. dec. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%

4: Ezeken a céges bulikon, amire utalsz, szex megy? Nyíltan mindenki előtt, és az emberek nézik?


Mert csak akkor vehetné fel a versenyt a brüsszeli bulival.

2020. dec. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Engem az, hogy a buli szervezője nem volt diszkrét, hisz egy ilyen party általában az szokott lenni. Illetlenség. De amúgy az is zavar, hogy Kaletával összemossák.
2020. dec. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%

Homoszekszualítása annyira nyílt titok volt, hogy a korábbi Bayer Show-ban folyamatosan a sötét öltönyös Szájer bakancsát és szivárványszínű zokniját mutatta a kamera.


Leginkább talán a party körülményei akasztottak ki. Szinte hihetelennnek tűnt, hogy havi több milliót kereső diplomaták ilyen körülmények között "múlatnak".


Egyébként neki IS diklomáciai mentessége volt, ami a szökés/tettenérés miatt rá már nem volt érvényes. Így jogosan kutathatták át. Mint a lengyel szervező elmondta, a többi diplomatát nem kutatták ki. Tehát még hülye is volt.

2020. dec. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
39%
Milyen Szajer-ugy? Most komolyan, r*hogtem egy jot, ahogy elkepzeltem az ereszcsatornan, de annyi.
2020. dec. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
33%
Ha nőkkel orgiázott volna még fel is néznék rá.
2020. dec. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!