Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy kezelheti a járványhelyze...

Hogy kezelheti a járványhelyzetet az Orbán kormány ennyivel rosszabbul, mint az ír Martin kormány?

Figyelt kérdés
Az írországi lakosság pont feleakkora mint a magyarországi, mégis arányaiban kevesebb csak negyedannyi aktív beteg van, és kapaszkodjatok, 10milliós Magyarországon napi 130-170 elhunyt naponta, Írországban pedig napi 5-15 között.

2020. dec. 11. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Orbán mindent elszúr amibe belekezd, de szerencsére itt vannak a migránsok meg Soros, hogy akiket lehet utálni. :)
2020. dec. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%

És azt honnan veszed, hogy Írországban pontosan olyan a járvány helyzet, mint itthon.

Van olyan ország, ahol nálunk is durvább, van ahol még szinte semmi. Te tényleg olyan buta vagy, hogy szerinted egy

világszintű pandémia mindig mindenhol pont ugyanolyan??

2020. dec. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5%

Kedves kérdező, Svájcban(!!!!), már közel 6 ezren haltak meg, és 368 ezer az igazolt fertőzött, csak az utóbbi egy hétben több mint 600 halott...

Szerintem kicsit gondold át a kérdésedet, illetve az Orbán gyűlölet nem jó tanácsadó!

2020. dec. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

@08.36

És arra nem gondoltál, hogy akkor a véleményem szerint a svájci politikai vezetés még rosszabbul kezeli a helyzetet, mint Orbán?

Mondtam én valahol olyant, hogy Orbán kezeli a legrosszabbul? Én csak Íroroszággal hasonlítottam össze.


Gondold át a kommentedet, mielőtt kiírod!

2020. dec. 12. 12:24
 5/7 A kérdező kommentje:

@08.04


Én ugyan sehol nem írtam, hogy pontosan ugyanolyan a helyzet Írországban, mint Magyarországon?

Írtam olyant, hogy Magyarországon a legdurvább a helyzet? Nem találom a kérdésemben, de idézz belőle, pontosan hol is van leírva?


Személyeskedés rossz vitaeszköz. Elgondolkodnék a kommented alapján a helyedben, hogy kiről feltételezel butaságot.

2020. dec. 12. 12:29
 6/7 anonim ***** válasza:
11%

Irorszag nepsurusege mindosszesen ketharmada a magyarenak. Plusz az irek otthon lakok. kevesebbet csatangolnak az utcan, mivel ocska as idojaras. Es sokkal tobb sort isznak.

Tobben spor


Esetleg fegyelmezettebbek.

Netan szarabb a statisztikai adatszolgaltatasuk.

Csodak pedig nìncsenek.

Korhazaik nem jobbak sott lepukadtabbak.



.

2020. dec. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

6-os!

Mi az, hogy az írek "otthon lakók"?????

Voltál már itt? Tele az utca, a Graftonon egy tűt nem tudsz leejteni, de még vidéken se... Azzal, hogy a pubok nyitottak, egyenesen tömeg van mindenhol. Karácsonykor úsznak az óceánban, szerinted a tél visszatartja őket? Eleve itt enyhébb a tél, mint Magyarországon. Az éttermek dugig vannak, eventek is vannak. Nagyon el vagy tévedve.

2020. dec. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!