Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A kormány hosszabbítsa meg a...

A kormány hosszabbítsa meg a nyelvvizsga mentességet a járványhelyzet miatt?

Figyelt kérdés
2020. aug. 27. 12:17
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
33 szavazat
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Én pl októberben mennék emelt érettségizni. Bizonytalan az egész egyrészt mi van ha elkapom? Hogy fogok menni. Ráadásul lehet elmarad a szóbeli emiatt amiből pedig jó vagyok..
2020. aug. 27. 13:00
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

Mi köze a nyelvvizsga mentességnek a te emelt érettségidhez?


Nem. Ne hosszabítsa meg. Tessék nyelveket tanulni. Amúgy is egy nagyon elmaradott ország vagyunk, már ami az idegen nyelvek ismeretét illeti.

2020. aug. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem is tessék szép nyelvvizsgázni.
2020. aug. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az, hogy kiadták elozo felevbe is a diplomat nyelvvizsga nelkul. Amit en tanulok szakot egyetemen abszolut nincs szukseg nyelvhez. Orulok hogy nektek sikerult a nyrlvvizsga, de nem ez tesz igazan teged emberre.
2020. aug. 27. 14:52
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem ez tesz emberré, de a mai világban igenis hozzátartozik egy középfokú nyelvtudás az alapműveltséghez, ha diplomád van. (Nem szeretem egyébként az alapműveltség kifejezést, de akkor is).
2020. aug. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Tanuljon nyelvet az aki kulfoldon akar dolgozni. Nekem nincsenek ilyen ambicioim amugy is, az a szak amit tanulok nem egy mernok informatikus, jogasz. Tarsadalomtudomany. Unom mar ezeketva tessek nyelvvizsgazni mikor kozepiskolaba jartam 0-ik nyelvi elokesziton es semmit se ert. Angolos voltam ehelyett most mast nyelvet kellet valasztanom. Es egy jo szakmat vegzett azert nem tudja kikapni egy diplomat mert nyelv kell hozza. Na hagyjuk ezt a hulyeseget szerintem..
2020. aug. 27. 14:57
 7/16 A kérdező kommentje:
2x voltam origon 40%lett. Fel is adtam egyreszt! Fizetnem kellett nyelvtanarert ami nem kis koltsegv volt mivel kozepsuliba rossz nyelvtanaraim voltak most meg szenved az ember a virus miatt is.
2020. aug. 27. 14:59
 8/16 A kérdező kommentje:
Csak elvesz az idombol mert szakdolgozatot is irok allamvizsgara is keszulnom plusz meg a szeminariumokon valo reszvetel.. elozo felevem gyakorlatrol szolt. De legyen idom meg nyelvvizsgazni is. Oke.
2020. aug. 27. 15:02
 9/16 anonim ***** válasza:
45%

Akkor keress kifogásokat, de a világ nem fog hozzád igazodni.

Vagy megugrod az elvárt szintet vagy nem.

2020. aug. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ertem en, hogy alapmuveltseg, csak ne tegyek kotelezove.
2020. aug. 27. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!