Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Gődényt most szétrángatják...

A Gődényt most szétrángatják közösség elleni uszításért meg rémhírterjesztésért, de az nem zavart senkit hogy 153 millió forintot kellett volna visszafizetnie 2018-as kamupártja után?

Figyelt kérdés
A kamupárt gondolom Orbán érdekeit szolgálta...
2020. dec. 12. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Az a 150 millió Ft a legkisebb baja a Fidesznek, tele van így is a kassza rengeteg pénzzel.


A bajuk az, hogy az ilyen "rémhírterjesztőket" akarják elkapni, nehogy megvezessék az embereket...


Amúgy az a vicces, hogy Gődény SOSEM volt rémhírterjesztő, ő sem tagadja a vírust, egyszerűen csak nem hisz a média folyamatos uszításának, hogy hú, de nagyon veszélyes ez a vírus...


Egyébként kérdezem én, nem lehet egy embernek ebben az országban más véleménye a vírusról? Miért kell mindenkinek befosnia tőle?

Ha annyira fertőző lenne, akkor már a fél emberiség belehalt volna...


A másik meg, hogyha már gyakorlatilag mindenhol maszkban kell lenni, akkor miért van még mindig ennyi új fertőzött naponta, és miért dől meg szintén naponta az új halálozások száma?


Ezek tények, és nekem lehet azzal jönni, hogy én is "vírustagadó" vagyok, felőlem lenyomozhattok és a NAV-ot is rámküldhetitek :D

2020. dec. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ért. ha azért meghurcolják, mások nem mernek kamupártot csinálni. A fidesznek meg jó ha vannak. Igaz nem sok szavazatot, de visznek el. Az a pár forint a fidesznek igazán mindegy.
2020. dec. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%

Ez az oldal nem hiteles!

2 kérdést írtam ki, egyiket se látom ha nem lépek be!

2020. dec. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az nem ütközött a hatalom (és itt nem a kormányra gondolok) érdekeivel. Most viszont a hatalomnak az az érdeke, hogy rettegjünk a koronavírustól.
2020. dec. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!