Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tételezzük fel nyer az ellenzé...

Tételezzük fel nyer az ellenzéki szivárványkoalíció 2022-ben, akkor miért áltatják a nem DK-s ellenzékiek azzal magukat, hogy Gyurcsánynak nem lesz jelentős ráhatása az új kormányra?

Figyelt kérdés

Romániában volt már hasonló, most úgy néz ki megint hasonló lesz, hogy a legnagyobb koalíciós párt elnöke nem lehet miniszterelnök de közben meg mint a legnagyobb frakcióval rendelkező párt kb. mégis ő mondja meg hogy ki milyen posztba kerülhet.


Mért jó ez hogy tagadásban élnek a Jobbik meg Momentum szavazok?



2020. dec. 12. 22:39
 1/4 árokpart ***** válasza:
29%
Nem kell sem áltatni sem félni tőle. Ha nyerne is ez nem lenne egyenlő a 20056-2010-es keményvonalas ultraliberális, megszorítócsomagos Kóka-Gyurcsány kormánnyal. Szándékosan írtam Kókát előre, mert tulajdonképpen a Gyurcsány csomag és a korháztürvények tervezetei és a különböző megszorítások Kóka akarata szerint érvényesültek. Ugyanis SZDSZ nélkül 2006-ban Gyurcsány nem tudott volna kormányt alakítani. A mostani szavaiddal élve szivárványkoalíció nem tervez mégcsak hasonlót sem mint Kókáék 2006-ban. Ezt kellene már megérteni, hogy ezáltal ez a Gyurcsány már nem az a Gyurcsány lesz, mert az akkori intézkedések nagy része sem az ő kútfőjéből pattant ki. Hasonlóan a 2002-2006-os Medgyessy majd a 2004-2006-os Gyurcsány kormány sem volt egyenlő a 2006-2010-es Gyurcsány kormánnyal. Most már érted?
2020. dec. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem az a mestertervük, hogy az éjszakákba nyúló elkerülhetetlen egyeztetés-sorozat közben jól leitatják, aztán bódult állapotában aláíratnak vele egy papírt, amelyben lemond minden viselt pozíciójáról és szabad kezet ad a többieknek. Más módon nem tudják levakarni... :D
2020. dec. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%
#2 Ezt mondjuk adnám, így lennék olyan bolond hogy szavaznék az ellenzéki összefogásra 😂😂😂
2020. dec. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
De, ha még lenne is Gyuri bácsi olyan pozicíóba akkor is mi van? Az emberek változnak. Ő is másképp áll a dolgokhoz és ez látszódik. Emberek között jár, senki se bántja. Orbán a TEK hadsereg nélkül még az oviba se mer bemenni. ;). Én neki is adok még egy esélyt szívesen, mert biztosan teljesen mindent másképpen csinálná és nem csinálná ugyanazt, mint régen, ebben biztos vagyok. De Viktor... Na őt soha többé. Hányszor kapott már esélyt?! Azóta se tett semmit le az asztalra, köszönöm nem!
2020. dec. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!