Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány kormányzása alatt...

Gyurcsány kormányzása alatt volt könnyebb az élet, vagy a jelenlegi kormány alatt?

Figyelt kérdés

2020. dec. 13. 16:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
58%
Gyurcsány nem hirdetett szélsőjobboldali, rasszista, homofób, cigányellenes, antiszemita ideológiákat! Nem volt nyíltan EU, nyugat, demokrácia és liberalizmusellenes! Nem áskálódott az EU ellen, nem akarták szankcionálni, nem akarták kirakni az EU-pártcsaládjából többször is, nem szövetkezett a legrosszabb európai szélsőjobbosokkal, Putyinnal, Kínával, Törökországgal, Belarusszal, stb.. Nem távolította Magyarországot Európától, nem gyűlölt minket egész Európa. Orbán elérte, hogy Magyarország mára Európa szégyene lett, amiről mindenkinek a szélsőjobb, rasszizmus, lmbtq és emberi jogok sárbatiprása és diktatúra jut eszébe. Nem véletlenül léptünk ki az Eurovízióból sem: gesztus értékű. Nem akar Orbán a nyugathoz, Európához tartozni. És úgy megutáltatta a magyarokat is Európával, hogy valószínűleg ugyanúgy kifütyülnének minket, mint az oroszokat.
2020. dec. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
18%
Nézd meg, mennyi ingyen támogatás van, a folyamatos megszorítások helyett!
2020. dec. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
91%

12: az ugye feltűnt, hogy egyrészt egy rakás eu pénz jön be, másrészt nullkamatos környezet van a világban?


Nem Viktor teremtette ezt a pénzt, egyszerűen az ölébe pottyant.

2020. dec. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"Nézd meg, mennyi ingyen támogatás van"


Mennyi? Én még semmit nem kaptam ingyen....

2020. dec. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
"e feledjük, hogy 2010 után indultak meg igazán az EU-s pénzek" Azért, mert az Orbán kormánynak köszönjhetöen kikerült Magyarosrzag a konvergencia eljárás alól.
2020. dec. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
"Gyurcsány nem hirdetett szélsőjobboldali, rasszista, homofób, cigányellenes, antiszemita ideológiákat!" Akkor a 23 millió román munkavállóval való riogatás mi volt?
2020. dec. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

11: nekem ezek az ideológiákt tetszenek, ennek kéne a normálisnak lennie. Amikor gyurcsány volt hatalmon, akkor én még gyerek voltam, de visszanézve a neten a dolgait, meg amiket most nyomat, ebből a szempontból orbán a nyerő.


Viszont ez meg szét lopta az egész országot, mindent a haveroknak osztott szét.

2020. dec. 14. 07:39
 18/19 anonim ***** válasza:

"Viszont ez meg szét lopta az egész országot, mindent a haveroknak osztott szét."


Nem ez meg, hanem ez is...

2020. dec. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
de ilyen látványos, gátlástalanul egyik sem lopott még, tudtommal.
2020. dec. 14. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!