Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miben lenne most más az élet...

Miben lenne most más az élet ha Gyurcsány lenne a miniszterelnök?

Figyelt kérdés

Lehet következtetni, ilyen téren, hogy bel- és külpolitika, viszony az EU-val, fizetések, munkahelyek stb?

Tegyük fel, hogy megválasztották 2014-ben. 6 év alatt miket csinált volna?



2020. dec. 17. 22:43
 1/10 A kérdező kommentje:
haderőfejlesztést kihagytam
2020. dec. 17. 22:46
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Többet mint *rbán!
2020. dec. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Most, a vírushelyzet alatt nem engedményeket tenne, hanem megszorításokkal igyekezne pénzhez jutni.
2020. dec. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
jobban leépítette volna a hadsereget, jobban benyalna mind Brüsszelnek ,mind Putinnak és az usának.
2020. dec. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Nos, nem élnénk jobban, mint most. De lenne még érzékenyítés, nyitott befogadótáborok, alanyi jogon járó segély (az új és meglévő szegényeknek), kettős mérce és gondolatrendőrség! Pl itt sem írhatnád le szabadon a véleményedet! Nekik is csak egy programjuk van: folytatjuk!
2020. dec. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
Ha nyert volna,nem kellene maszkot hordani,nem épültek volna stadionok és mindenki minimum kétszer ennyit keresne.🙂
2020. dec. 18. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Lenne jó kis két sávos adó, bruttó 250 ezer felett mondjuk egy jó 40%-os szja-val, a svédek támogatására🙃

Rühellem Orbánt, mielőtt megkapom a fideszes jelzőt, de valahogy ezt a bandát sem hiányolom. A két sz@r után jó lenne valami emberhez méltó is.

2020. dec. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt nem merem leírni...
2020. dec. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nyugodtan írd le. Nem azért írtam a kérdést mert szeretem Gyurcsányt csak kíváncsiságból.
2020. dec. 18. 11:40
 10/10 anonim ***** válasza:
94%

9# hát jó..

Szerintem nagyon hamar jönne a szokásos, gazdasági visszaesés, megszorítások, megugró infláció, munkanélküliség. Jönne a migráció engedése, jönne a többkulcsos szja, lefeküdnének a brüsszeli akaratnak szó nélkül. Amit lehet nem állami kézben hagynának, inkább odaadnák a multiknak, kiszolgalnák a globális tőkét, emiatt megugrana a közüzemi szolgáltatások díja, ugyanúgy az utazás, parkolás, tömegközlekedés díja...

2020. dec. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!