Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jövő nyáron már vajon...

Árokpart kérdése:

A jövő nyáron már vajon élhetjük ha nem is ugyanúgy, de szinte majdnem ugyanúgy az életünket mint a járvány előtt? Van erre vajon egy minimális reális esély?

Figyelt kérdés
Nemcsak nálunk Magyarországra értem igazából, hanem úgy a világban tehát lehet újra nagyobb sporteseményeket és egyéb más nagyobb rendezvényeket szrvezni hasonlóan mint pl. tavaly nyáron. Ha ugyanúgy még nem is élhetjük, de ilyen drasztikus intézkedések mint amilyen most előreláthatóan január 11-éig tart olyan már talán nem lesz ugye?
2020. dec. 17. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még jövő nyáron nem lesz minden sima, még 2021 sem lesz covid mentes év.
2020. dec. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Naná. A Covid idén nyáron is szabira ment. Jövőre is szabira fog menni.
2020. dec. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem 2021 őszére fog nagyjából helyreállni minden.Olyanokra gondolok, mint turizmus, vendéglátás, mobilitás.
2020. dec. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Sportmérkőzéseket lehet majd rendezni, a kérdés, hogy nézőket beengednek-e.

Az oltás hatékonyságán, az átoltottak arányán rengeteg fog múlni!

2020. dec. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg olyan lesz mint a tavalyi nyar, a fesztivalokkal nem terveznek. Talan 22-ben
2020. dec. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
Jövőre még biztos nem. Kivéve nyáron mert akkor pihenőt tart majd egy Svájci órát megszégyenitő pontossággal ősz legelső napjától támad.
2020. dec. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!