Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Gyurcsány olyan rossz...

Ha Gyurcsány olyan rossz miniszterelnök volt, akkor miért van most ekkora nosztalgia iránta?

Figyelt kérdés

Nem csak itt gyik-en, de az életben is rengetegen beszélnek erről, hogy Gyurcsány idején így meg úgy volt. És pozitív értelemben beszélnek. Gyurcsány nosztalgia tombol az országban.

Való igaz, hogy azt a válság valahogy emberibben lett kezelve mégis, nem Fidesz módjára, hogy a pórul járt munkanélkülieket, bebukott vállalkozókat és a leendő bebukott hiteleseket szépen csendben tartjuk és elsöpörjük a média elől. Mintha nem is léteznének, ez a legegyszerűbb, ám legkevésbé demokratikus.

Ezek szerint akkor most mégis visszasírják az emberek Gyurcsányt? Mégis jó miniszterelnök volt ehhez képest?



2020. dec. 18. 02:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%

El kell hogy ismerjem Gyurcsány színészi képességeit és alkolholos italok vonatkozó fogyasztási teljesítményét. De elkúrta és ez már így marad!


Boldog karácsonyt!

2020. dec. 18. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Mert az idő megszépíti a múltat. Sokan a Kádár korszakot találják annyira szépnek, és nosztalgiáznak. Másokban örök nyomot hagytak a Gyurcsány vezetése alatt történt dolgok. Most viszont a fideszben is sokan csalódtak, és Gyurcsány pártját látják a legjobb alternatívának. Van aki akkor volt fiatal, és akkor ment neki jól, az visszasírja azt az időszakot. ( Bár annyira régen nem volt a Gyurcsány kormány)
2020. dec. 18. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Azért mert lassan felnőtt egy generáció akinek fogalma sincs mi volt itt akkor, és Gyurcsány jó szónok, az ellenzék egyik legnagyobb vezéralakja, kb a baloldal Orbánja. Én kétféle DK-st ismerek a nagyon fiatalt és nagyon időst.
2020. dec. 18. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
Én is fiatal vagyok a magam 22 évével, de nem tudnék egy olyan emberre szavazni, aki anno mindenféle mentő csomagokkal mentette a bankok bőrét, több százezer ember kárára, igen a Fideszre se tudnék, akiknek köszönhető volt a devizahitel. De az emberek sajnos felejtenek, úgy látszik. Én pici voltam, de nem volt egy jó életünk, arra azért emlékszem. 22/F
2020. dec. 18. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Valakik a kommunizmust is visszasírják.

Ez bizonyít bármit is.

2020. dec. 18. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Nincs nosztalgia iránta szerintem.
2020. dec. 18. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
17%
Nem sírom vissza Gyurcsányt, de Orbán annyira rossz, hogy inkább vállalnám be Fletót.
2020. dec. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%

Mert a magyarok hangosabbik része csak ezt a két embert ismeri biztosan, hogy sz@r. És nekik elég a biztos szar, mint bármi új, ami lehet jobb lenne. Inkább egyik nap esznek egy tányér f*st, másik nap meg sz@rt, és ezt váltogatják, más nem kell nekik.

Amúgy meg Gyurcsány már a válság előtt szétverte a gazdaságot, miközben még a környező országokban pont nőtt. A válság közepén meg szépen lelépett, pedig már 2006-ban ideje lett volna. Most meg ott rontja a levegőt az ellenzékben, Orbán nagy örömére, hogy tud kire mutogatni, hogy látjátok van nálam is rosszabb.

2020. dec. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Amiért nekem Gyurcsány, a 2006-os intézkedései. Nem a tüntetők, a csőcselék elleni intézkedések.
2020. dec. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Az idő mindent megszépít, kérdező.

Ja és ne felejtsd el, hogy még a legszörnyűbb diktatúrát is van akik visszasírják, nyílván a talpnyalók.

2020. dec. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!