Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 2022-ben nyer az ellenzéki...

Ha 2022-ben nyer az ellenzéki összefogás és bezáratják a Fidesz propaganda médiumait akkor eljuthat az igazság a Fideszes szavazókhoz is arról, hogy eddig milyen országban éltek?

Figyelt kérdés

Kvázi mintha Észak Koreában leváltanák a rezsimet és hirtelen az emberekhez eljutnának a valós információk.


HírTV, M1 irányitásának teljes átvétele , az Origo,vadhajtasok,Pestisracok meg hasonló felüeltek azonnali letiltása, stb..


2020. dec. 18. 13:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%

"HírTV, M1 irányitásának teljes átvétele , az Origo,vadhajtasok,Pestisracok meg hasonló felüeltek azonnali letiltása, stb.."


Szóval a kormányváltás után se lenne szólásszabadság, csak most a másik oldal tiltogatna jó komcsi módjára?

2020. dec. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
10%
Attól függ miben egyezett meg a háttérben orbán, gyurcsánnyal. (Soros közvetítéssel!)
2020. dec. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

#1


Ilyen hibridrezsim mint ami most van csak így feloldható. Egyébként meg a baloldali sajtó mint 24.hu, HVG , 444 , stb.. most is teljes körű és hiteles tájékoztatást nyújt mindenki számára csak sok Fideszeshez nem jut el az információ, így bőven elegek lennének ezek a médiumok.

2020. dec. 18. 14:02
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Most is eljut, csak nem érdekli őket.
2020. dec. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
64%

Én mindkét oldalról olvasok.

Fideszes vagyok, leginkább azért mert külföldi fórumok tagja is vagyok és tényleg tapasztaltam hogy migráció tabutéma és bannolnak érte azonnal

2020. dec. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
82%

"Egyébként meg a baloldali sajtó mint 24.hu, HVG , 444 , stb.. most is teljes körű és hiteles tájékoztatást nyújt mindenki számára"


Értem, tehát most "hibrid rezsim" van, de mégis működhetnek a balos portálok.


Akkor ezek szerint egy 2022-es kormányváltással már nem hibrid rezsim lenne, hanem komplett diktatúra, mert a jobbos portálok be lennének tiltva?

2020. dec. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Kinek az igazsága? Az hogy mi jut el hozzád kizárólag azon múlik hogy kinek milyen érdeke fűződik az kiszivárgott "igazsághoz".
2020. dec. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hajlandó hírtv, pestisracok meg hasonló propagandamédiumokból tájékozódni.
2020. dec. 18. 14:11
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elszomorítani de olyan média nincs Magyarországon aki objektívan tájékoztat. Ők abból élnek hogy manipulálják az embereket. Pártállástól függetlenül.
2020. dec. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne tedd, de attól még nincs jogod betiltani őket, ha már szabadság-párti vagy.
2020. dec. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!