Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A vakcinára regisztráló...

A vakcinára regisztráló 2%-nyi ember elegendő felhatalmazás a vírusfasizmus fenntartására?

Figyelt kérdés

Nem tagadom, és nem relativizálom a vírust, de a 200 ezer emberrel, aki beoltatná magát a mostani intézkedések teljesen feleslegesek.



[link]


2020. dec. 19. 11:37
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
19%
De te akkor sem szólhatsz bele mit adatok be a testembe. Azzal csakis én rendelkezem. És ezt most se lehessen elvenni tőlem. Akkor se ha tudom hogy így szembe kell majd néznem a vírussal (amibe amúgy 99.99999% hogy nem halok bele így nem is izgat).
2020. dec. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
15%
Én nem szólhatok bele, hol írtam én, hogy beleszólhatok? Ettől függetlenül kaptál akaratod ellenére, megkérdezésed nélkül egy rakás oltást és hiába szerinte te döntöd el mit csinálsz, nem vezethetnél öv nélkül, se részegen, se gyorsan, nem dönthetsz úgy, hogy leugrasz egy hídról (illetve dönthetsz, de ha elkapnak, akkor nem fogják hagyni) és még sok más dologról a testeddel, életeddel kapcsolatban nem te döntesz. Tetszik vagy sem, ez van. És ha nem lesz elég önkéntes az oltásokra, akkor bizony vagy kötelező lesz, vagy maradnak a korlátozások a nem beoltottaknak és siránkozhatnak a gyk-n, fb-on meg mindenfelé.
2020. dec. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
77%

Akkor meg egyszerűen elköltözöm egy olyan országba ahol nem b@sztatnak feleslegesen beoltással egy nyomorék virus ellen aminél a halálozási esély 1 százalék körül van.

EU van nem agysebészet kiköltözni.

2020. dec. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
71%
A 22-es válaszoló egy lefizetett propagandista féreg csak szólok, az utóbbi 3 napban is vagy 2 provokatív oltáspárti kérdést tett ki.
2020. dec. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
5%
#24 így minden világos. Basszus én meg válaszoltam neki a kérdésekre.
2020. dec. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
17%

23. kiköltözni valóban nem agysebészet, megélni már más kérdés... Vagy úgy gondolod kiköltözöl, tárt karokkal várnak és munkát, szállást, mindent adnak? Álmodj csak...

24. Aztán mégis honnan szeded ezt a marhaságot? 1) egyetlen kérdést sem tettem fel az elmúlt napokban. Se oltásról, se másról. 2) honnan a francból tudnád megállapítani, hogy ki az aki, a kérdést feltette? 3) a 23as értelmi szintje tökéletesen megmutatkozik nem csak a válaszából, de abból is, hogy elhitte... mondjuk nem meglepő, az oltástól rettegők nem az eszükről híresek.

2020. dec. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
66%

26

Felismerem a stílusodat + azért nem sok ember van ezen az oldalon aki tényleg támogatná a kötelező, kényszerített oltást.

2020. dec. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
67%

#24 ugye arra a majdnem 200 válaszos törölt covid oltásos kérdezőre gondolsz, aki konteózott megállás nélkül? 😀

Na ő a vírusrettegő egyik jellegzetes típusa. Egyébként érdekes, a minden másodpercben fertőtlenítő, megállás nélkül maszkozó, semmihez hozzá sem érő ismerősöm kapta el először ezt a szupervírust...

2020. dec. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
69%

28

Ja az az a féreg. Én meg az vagyok aki kiosztotta mint egy bokrot.

2020. dec. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
0%

27 hát akkor ezt még gyakorolnod kell, mert egyetlen kérdést se tettem fel dec. 3 óta, és annak se volt semmi köze az oltáshoz vagy vírushoz :)

De nyugodtan áltasd magad, hogy milyen nagyszerűen rájöttél arra, hogy olyan vagyok, aki támogatja az oltást :) Nem mintha nem lenne egyértelmű :) Kérdést nem írtam, mert nincs kérdésem ezzel kapcsolatban. Mégis mit kérdeznék? Hogy beoltatják-e mások magukat? Olvastam, h. Magyaro-n az emberek többsége nem támogatja, Mo-n kívül, az EUban 70% támogatja. Marhára nem érdekel, hogy az itt lévő oltástól rettegő, tájékoztalan IQ bajnokok oltatnák-e magukat vagy sem.

2020. dec. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!