Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A vakcinára regisztráló...

A vakcinára regisztráló 2%-nyi ember elegendő felhatalmazás a vírusfasizmus fenntartására?

Figyelt kérdés

Nem tagadom, és nem relativizálom a vírust, de a 200 ezer emberrel, aki beoltatná magát a mostani intézkedések teljesen feleslegesek.



[link]


2020. dec. 19. 11:37
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
30%
Igen azt a kiosztást imádtam 😀 amúgy nem tudom elképzelni, hogy ilyen hozzá hasonló emberek léteznek és köztünk járnak.
2020. dec. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
32%
Uff én nagyon sokat válaszolgattam neki. Én néha levezetni is igyekeztem a mondandómat érvekkel meg linkelt videókkal ahol virológus professzor doktor magyaráz de mikor láttam hogy az ott nem használ akkor váltottam az ő modorára.
2020. dec. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
81%

30

A heti rendszerességel tüntető Németországban vagy Dániában, Franciaországban pl. kötve hiszem hogy a többség támogatná....

2020. dec. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%
Én is az elején írtam neki fél oldalban megindokolva, hogy ő most pont azoknak hisz vakhittel, akik tavasszal még a maszk ellen voltak világszinten, mostanra meg az utcán is kötelezővé tették. Pedig a maszk azért nem egy nagy dolog egy szinte ismeretlen hosszútávú hatású vakcinához képest, és a politika is nyomja ezerrel, erre ő meg nyomta a konteózást ezerrel. Amúgy az a kérdező a tipikus március óta otthon ülő rettegő, aki sehová nem megy, retteg ezerrel a vírustól és fejbelőne mindenkit aki máshogy meri gondolni.
2020. dec. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
32%
33. Hol tüntetnek heti rendszerességgel Dániában? Hol láttad ezt? Az M1en mondták vagy az origo írta?
2020. dec. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
#30-as, Ausztriában, ahol ki van maxolva a hisztivonat és a korlátozás 17% oltatna: [link]
2020. dec. 19. 19:56
 37/45 anonim ***** válasza:
84%

35

9 teljes napig tüntettek, hogy eltöröljenek egy embereket gyógykezelésre, oltásra kötelező törvényt

2020. dec. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
82%

#35 tudom hihetetlen de a Dánok voltak kint tüntetni 9 napig folyamatosan és most azért nem tüntetnék mert egyenlőre elérték hogy se kötelező nem lesz se b@sztatni nem fogják azokat akik megtagadják. Ha kelleni fog biztos hogy újra kimennek.


Tudom ez itt Birkaisztánban elképzelhetetlen de egy összetartó országban ez természetes

2020. dec. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
32%

36. ezzel csak az gond, hogy nem igaz. Francio-ban vannak a legtöbben, akik szkeptikusak az oltással szemben és ott is 41% beoltatná magát ( [link] Még Lengyelo-ban is 55%, más országokban ettől több ( [link]

Itt pedig az látszik, hogy az alacsony végzettségűek között többen vannak, akik elutasítanák az oltást:

[link]

Az index egy a tesztelésről szóló cikkel hivatkozik arra, hogy "Alacsony az osztrákok hajlandósága arra, hogy beoltassák magukat"... mit lehet erre mondani...?

2020. dec. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
34%
37, 38: igen, kb. 30 ember... tudom, mert láttam :DD
2020. dec. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!