Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az elenyésző számú vakcina...

Az elenyésző számú vakcina regisztráció azt jelenti, hogy a társadalom nem a jelenlegi úton akarja kezelni a vírust?

Figyelt kérdés

Az eddigi járványkezelés középpontjában a bezárkózás, és a korlátozások álltak a vakcina megérkezéséig.


December 7 óta az agresszív kampány ellenére is csak 200 ezren regisztráltak az oltásra bele számítva a levélben idősek által visszaküldött regisztrációkat is.

[link]


A fenti számok azt mutatják, hogy az társadalom számára nem az oltás a megoldás. Az örökös bezártság/korlátozás sem járható út, tehát marad a szembenézés a vírussal.


Milyen irányt támogattok a jövőre nézve?


2020. dec. 19. 18:13
A kérdező szavazást indított:
Korlátozások hosszútávú fenntartása
Kötelező vakcináció
Egyedi kockázatvállaláson alapuló víruskezelés kötelező érvényű korlátozások nélkül
Egyéb, leírom lent
25 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Szerencsére az emberek többsége tudja, hogy a vakcina sokkal veszélyesebb, mint a vírus. Mivel utóbbi egy náthával megegyező súlyosságú, semmilyen korlátozás nem indokolt miatta.
2020. dec. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
A korlátozások fenntarthatatlanok hosszú távon, a vakcinát pedig érthető módon még sokan elutasítják, és a kötelezővé tételt nem biztos, hogy le tudná nyomni a kormány szerencsére, úgyhogy marad a harmadik, vagy hátrányos megkülönböztetésben részesítik a nem oltottakat. Persze a vírusrettegők már most kötelezővé tennék, sok helyen azt hallani.
2020. dec. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%

Ez már az oltási propaganda része, összehangoltan szinte dátumra pontosan az egész unióban.



Addig fognak szigorítani, míg a többség nem oltat,idézőjelbe önként.



mivel ha tényleg szószerint kötelezővé tennék, volna olyan tüntetés mindenhol, hogy másnak nem volna parlamenti tanácskozás, meg cecilla is egyből home officból nyomná, mert az utcára nem akarna kimenni.



Már dolgozzák ki azokat a terveket, lehetőségként, ha így nem megy, akkor milyen és mennyi intézkedést hoznak, hogy az emberek elkezdjék beoltatni magukat.



Legérdekesebb dolog, nem tudom kinek tűnt fel.



első nap micsoda hírverés volt a kormányzati oltási honlapnak, mennyien regisztráltak.



utána meg semmi, mert szinte alig van ember aki felakarna iratkozni.

2020. dec. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
Egyébként igen, ez is egy lehetséges kényszerítés lesz, hogy addig teszik tönkre az országot a bezárással, amíg mindenki be nem adatja "önként".
2020. dec. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
11%
Aki nem vakcinál annak súlyos korlátozások, adó és TB emelés. Előbb utóbb minden szurirettegő elmenne anyuci kezét fogva a szúnyogcsípésre.
2020. dec. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Senki nem fogja magát beoltatni egy pár hónapos szerrel egy megfázás miatt. Én átestem rajta, folyt az orrom két napig. Túl van ez lihegve rendesen.
2020. dec. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%

Egyértelműen a harmadikra szavazok.

Alapbetegség nélküli vagyok és nem veszélyeztetett korú. Én vállalom hogy szembenézek a vírussal. Ha nem is leszek tünetmentes akkor se fogok belehalni 99.99999999 százalékos eséllyel. Az arcbénulást meg a nem ismert hosszútávú mellékhatásokat meg passzolnám valamelyik rettegőnek.

2020. dec. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
Egyszerűen csak sokan nem regisztrálnak, mert nincs kedvük. Én is be fogom oltatni magam, attól még nem regisztráltam. Majd ha lesz konkrét vakcina, akkor elmegyek az oltó helyre, és beoltatom magamat. Minek hónapokkal korábban ezzel foglalkozni?
2020. dec. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
#5 neked támogatnék egy házat valahol az Inaccessible Islandon rohadt messze a világtól.
2020. dec. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%

Hiába hisztiztek, az emberek többsége szimplán nem tartja fontosnak hogy előre regisztráljon.

Én is be fogom magamat oltatni és ahogy a #8 is írta, egyszerűen csak nem regisztráltam, ennyi.

2020. dec. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!