Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az elenyésző számú vakcina...

Az elenyésző számú vakcina regisztráció azt jelenti, hogy a társadalom nem a jelenlegi úton akarja kezelni a vírust?

Figyelt kérdés

Az eddigi járványkezelés középpontjában a bezárkózás, és a korlátozások álltak a vakcina megérkezéséig.


December 7 óta az agresszív kampány ellenére is csak 200 ezren regisztráltak az oltásra bele számítva a levélben idősek által visszaküldött regisztrációkat is.

[link]


A fenti számok azt mutatják, hogy az társadalom számára nem az oltás a megoldás. Az örökös bezártság/korlátozás sem járható út, tehát marad a szembenézés a vírussal.


Milyen irányt támogattok a jövőre nézve?


2020. dec. 19. 18:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
36%

Az, hogy alacsony a regisztráltak száma azt jelenti, hogy az emberek nem bíznak a kormányban. Én sem. Össze-vissza állítanak mindent és annak az ellenkezőjét is. Pl lehet választani vakcinát-nem lehet választani, nem tudni, hogy mi lesz, ha jelentkezel, de mégsem kéred...stb. Én be fogom magam oltatni előbb-utóbb, ha majd már lehet többet tudni, de amíg még azt sem tudom, mit adnának be, addig nem fogok jelentkezni. Legalább azt szeretné tudni az ember, hogy cirill, kínai vagy latin betűk vannak az oltás dobozán. Semmivel nem leszek hátrébb, ha csak később jelentkezek, április-májusnál előbb úgysem lesz tömeges oltáshoz elegendő vakcina, én meg nem vagyok veszélyeztetett.

Minden esetre jó pár oltásellenes hülyét kényszer olvasásra ítélnék, hogy olvassák el a vakcinák hatás mechanizmusát, a tesztelés menetét, stb, mert annyi hülyeséget olvasok tőlük, hogy néha már az arcomról kaparnám le a bőrt, hogyan lehet ennyi agyhalottal egy bolygón élni. Komolyan, a világ legkönnyebb dolga összehozni 10.000 like-ot egy konteos vakcina ellenes videóval vagy facebook cikkel, csak állítok valami hülyeséget, belinkelek egy portugál nyelvű bulvároldalról egy cikket forrásként, aztán a sok marha birka béget és elhiszi, hiszen ott a portugál írt cikk, amiből ő semmit nem ért, de mivel külhoniul van, ezért igaz.

2020. dec. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

10/ ebben mi a logika mondd már meg?

Regisztráció nélkül lehet hogy meghalsz mire rád kerülne a sor.De ha nem félsz a haláltól akkor miért akarod beoltatni magad? Egyébként azt hallottad hogy most a britek miért szigorítanak?A mutálódás miatt,tehát a vakcinák már most le vannak maradva, mielőtt elkezdenék a tömeges oltást.

2020. dec. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

"regisztráció nélkül meghalsz mire rád kerül a sor"

...............

Szerintem nem mondok semmit. A túlélési esély több mint 99 százalék. Innentől nincs több mondanivalóm.

2020. dec. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Akkor minek oltatod be magad?
2020. dec. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én #13 vagyok és 14esnek mondom nem oltatnám be magam.
2020. dec. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!