Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Általánosságban mi oka lehet...

Általánosságban mi oka lehet annak, hogy a baloldali, valamint liberális politikusok sokkal ápolatlanabbak, mint a jobboldaliak?

Figyelt kérdés

Nyilván van kivétel a jobbosoknál is, de arányaiban sokkal több az ápolatlan, kifejezetten csöves kinézetű a balosoknál. Megfigyeltem ezt már itthon is (Baranyi, Karácsony, Dobrev, Donáth, Varjú, Vadai, Szabó stb.) és nemzetközileg is (Guy Verhofstadt, Sargentini, Patrick Dewael stb.)

És itt nem az arcberendezésükre gondolok, mert azzal születtek, arról nem tehetnek. De ruházkodás, haj, bőr, fogak (ez kifejezetten gáz)...


2020. dec. 22. 00:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
2020. dec. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
:D Mondjuk Kunhalmi tényleg ne tartozik a fentebb említettek közé.
2020. dec. 22. 00:25
 3/19 anonim ***** válasza:
26%
Mert a jobboldaliak személyes higéniája sokkal JOBB, a baloldaliak viszont rendszeresen elBALtázzák a fürdést.
2020. dec. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Alex Fly ***** válasza:
84%
Kásler, Deutsch, Németh.... Liberálisok vagy baloldaliak?
2020. dec. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Alex Fly, mondtam, hogy vannak kivételek. A baloldalon és a libsiknél is vannak pöpec kinézetű emberek. De az arányok nagyon eltérőek.
2020. dec. 22. 00:45
 6/19 TR75 ***** válasza:
89%

"Megfigyeltem"

Szóval ez egy szubjektív benyomásod/prekoncepciód.

Érdekes módon én azt figyeltem meg, hogy a fideszben nagyságrendekkel több a hájfejű kulturálatlan t.hó, mint a baloldalon :-DDD

2020. dec. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
15%

...és nem csak ápoltabbak:

[link]

Nekem amúgy a "kedvencem" Korózs Lajos, Gőgös Zoltán (már visszavonult), Gurmai Zita, Kocsis-Feka Olívabogyó és persze a Neandermüller Péter. :)

2020. dec. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hát igen, van, akinek a külcsín, van, akinek a belbecs számít jobban.
2020. dec. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Andizsuzsi ***** válasza:
Mikor láttad Donáthot vagy Dobrevet "kifejezetten gáz" ápolatlan állapotban?
2020. dec. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Tompikáról hallottál már?

2020. dec. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!