Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mind mond el az...

Szerintetek mind mond el az oltás-ellenesekről, hogy nagyja részt önellentmondásosak és frusztráltak?

Figyelt kérdés
Nem olyan régen regeltem erre az oldalra, és ekkor jöttem rá, milyen emberek vannak az interneten valójában... Nem is azzal lenne egyébként a bajom, hogy nem akarják beoltatni magukat. Egyszerűen csak undorító amit csinálnak szerintem. Ha valaki beakarja magát oltatni, úgy beszélnek vele, mint egy kutyával. A szabad véleményért kiabálnak, mégis a másik oldalt sarazzák a döntésük miatt... Meg persze azt mondják, hogy hogyha kötelező lesz, az a mi hibánk lesz, mert mi kihisztizzük(?), holott ők a leghangosabbak... Egymást butítják a sok hülyeséggel, miközben ránk mondják azt, hogy birkák vagyunk... És egyébként nagyon erőszakosak, káromkodnak, szitkozódnak, olyanok, mintha nem is ebben a korban nevelkedtek volna, egyszerűen vissza vannak maradva. Mi történik a világgal? :(

2020. dec. 22. 15:07
1 2
 11/11 szerintetekezmi válasza:
48%

Kis Testvérek!

Nézzétek meg David Icke videojat a jarvanyrol fent van a videan!

Tobb mint 2 oras lesz!

Abbol mindenki megért mindent!

Jo szorakozast es megvilagosodast kivanok mindenkinek egyszer s mindenkorra!

A BEKE LEGYEN VELETEK!

ALDAS!

2020. dec. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!