Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek orbán fél vagy...

Szerintetek orbán fél vagy nevet, amikor meghallja az, hogy ellenzéki összefogás?

Figyelt kérdés
Gondolom direkt terelte össze őket. Ebből kifolyólag én nem igazán gondolom, hogy tart tőlük. Bár a fene se tudja. Viszont a választási törvény módosítás meg mást mutat. Olyan kettős az egész. Nem is értem miért érte meg ez neki.

2020. dec. 22. 21:22
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
A 2010,2014-est sztm nem csalták el. A 2018-ban ott már benne volt erősen. Most meg ki tudja mi lesz. De amúgy sztm is csalni fognak.
2020. dec. 22. 21:51
 12/18 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nem fél és nem is nevet. Szerintem olyan játékos, aki az adott pillanatban nevetségesnek tűnő ellenfelét sem becsüli le, nem követi el ezt a hibát. Mindent meg fog tenni a győzelem érdekében, keményen fog dolgozni a kormány többi tagjával együtt, meg akarja nyerni a 2022-es választásokat, bárki is legyen az ellenfele.
2020. dec. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
63%
#7: Óh, te már látni véled az erre utaló jeleket... Én meg konkrétan tudok féltucat esetről, amikor az ellenzékiek épp egymás szemét kaparták ki, vagy fojtották egymást vízbe... :D
2020. dec. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
79%

még mindig ott tartunk,hogy az emberek nem mennek el ellenzéki biztosnak,míg a fideszesek elmennek és a nap végén áthamisítják a sok szavazatot.

és az emberek nem lincselik és verik sza rrá a buszoztatott,sufniba bejelentett ukránokat se.

ezeket orbán is tudja...hogy teljes és totális az apátia.

választások előtt erdogántól rendel migránsok a határhoz,hogy féljenek a nyugdíjasok.

a eu támogatás jelentős része és az adófizetők sok éves pénze plakátkampányra fog menni,teljesen kizárva,hogy az ellenzék célok eljussanak a hezitáló fideszesekhez.

választási törvény módosítás.

az ellenzéki polgármesterek teljes tönkretétele,ez most indult,van rá másfél éve.

és a szavazóköri csalás.

ki akadályozná meg?

a világon senki.

úgyhogy nem hinném,hogy fél.

amíg nem döglik meg magától,addig itt marad sanyargatni.

2020. dec. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Majd ha gond lesz választások előtt fél évvel megváltoztatják a törvényeket, hogy ezentúl csak egy párt állíthat egy jelőltet. Hogy ne tudjanak összefogni, ezért egy pártnak csak egyetlen ideológiai oldala lehet. Tessék, így nem tudnak összefosni
2020. dec. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
67%
Minél több fiatal lesz választókorú annál nagyobb esélye van az ellenzéknek. Bp-en és megyeszékhelyeken a fiatalok között a momentum azért bitang erős.
2020. dec. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
74%

Orbánnak már reszeltek.

Jobban járna, ha mielőbb magától elsunnyogna!

2020. dec. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
75%

Orbán addig lesz hatalmon, amig azt Soros érdekei megkívánják.

A szembenállásuk csak pofátlan és cinikus színjáték.

2020. dec. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!